Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is utáljátok, hogy még nem...

Ti is utáljátok, hogy még nem is végez a kutyátok, de már rátok szól valami járókelő, hogy szedd össze, aztán még ő van megsértve, ha rászólok, hogy legalább várja már meg, míg nem szedem fel esetleg, akkor nyavalyogjon?

Figyelt kérdés
Tegnap is egy kis futó csaj tök flegmán odaköhög, hogy "Összeszedni???" Erre én: "Még nem végzett, Villámribi!" erre sikítozik, hogy minden kutyás milyen bunkó.
2018. aug. 15. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem tetszik neki szedje össze vagy tartson zacskót a kutya segge alá. Múltkor engem is rosszalóan nézett egy kutyás. A helyzet a következő volt. Álltunk beszélgettünk egy ismerőssel a kutyám pedig ürítet a zacskó a táskámba a cigi a kezembe. Nem kapta elő a zacskót miután végzet se mivel úgy voltam vele előbb elszívom aztán kiturom a zacskót. Így is történt a másik kutyás képes volt 5 percig bámulni hogy fel szedem e. Amúgy olyan helyen ahol ritkán járnak emberek és az árokba csinálta.
2018. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt hogy még akkor is beszóltak, ha összeszedtem. Vén fószer az erkélyről bámult engem, hogyan készül a produktum, majd miután betettem a zacskóba, rámordít, hogy "Na, azért! Remélem akkor is összeszedi, ha nem látják!!!"...
2018. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Jó, hogy mindenki ennyire önérzetes.

Sajnos ennek ellenére van, aki mégsem szedi össze. De tagadhatatlanul sokat javult a helyzet az utóbbi években. Csak így tovább!

2018. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kezedben van a zacskó és ennek ellenére beszólnak, akkor szólj vissza te is valami frappánsat.


pl. "És ön mikor volt utoljára látásvizsgálatosn?" És lengesd meg a zacskót előtte.


vagy írta valaki a vén fószert az erkélyről, na az ilyeneknek meg: "De aztán maga se szarjon ám ide, amikor senki nem figyel!"


Előző kutyámmal volt, hogy sétáltunk (csivava), erre valami vén banya beszólt, hogy miért sz.a.rattam oda a kutyámat és mutogat egy kakira (akkora kolbász kb. egy labradorból jöhet csak ki...), tökre felhúzott. Mondtam neki, hogy "Szerintem meg maga szart oda." Hú, nem tetszett neki. XD

2018. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

- "Maga nagyon kíváncsi! Hogy hívják? Gondolom, nagyon érdekli amit a kutya termelt. Felmennék magához, hogy megvizsgálhassa közelebbről is. Virágot a virágnak."


- "remélem arra is rászól, aki tényleg nem szedik össze és nem csak azokra, akik példásan járnak el"

- "remélem azokra is rászól, akik olyanoknak szólnak be, akik rendesek és nem követtek el semmit, ami indokolná, hogy rájuk szóljanak"

- "remélem arra is rászól, aki miatt külföldre kényszerül a szürkeállományunk"

- "remélem azokra is rászól, akik miatt hanyatlik az oktatás és gyenülnek a reál bérek"

2018. aug. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!