Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy tök átlagos ember...

Ha egy tök átlagos ember kutyát szeretne magának vagy gyerekének, vagy a családnak, miért nem hoz a menhelyről?

Figyelt kérdés
Úgy értem minek vesz valaki 10 vagy akár 100ezrekért? Nem mindegy? Az én össze vissza kiskutyám is ugyan olyan kutya, mint a jorki meg a vesztimeg a bigli. Nem értem. Ez nem lefikázása az ilyen kutyákkal rendelkezőknek, egyszerűen csak nem értem, hogy ha valaki kutyust akar, akkor miért fizet érte mindenáron, ha ingyen is van, és azzal jót is tesz. Ne bántsatok légyszi mert ezt kérdem, tényleg nem megbántani akarok bárkit is, csak úgy fáj a szívem a menhelyen élő kutyusokért:(
2010. jún. 20. 21:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Könyörgöm olvasd már el a kérdést és ne beszélj arról, hogy fogadjam el, hogy nem úgy van ahogy én akarom, mert Te is képtelen vagy elfogadni az én álláspontos és a kérdésem sem fogod fel. NEM AZT ÍRTAM, HOGY KUTYÁT VENNI ROSSZ, ÉS AKI VESZ AZ A POKOLRA JUT!!!
2010. jún. 21. 15:30
 22/24 anonim ***** válasza:
47%

mi az, hogy ne írjon ide a kérdező??

olyan kérdést tesz fel, amilyet akar. nem sértett meg senkit, egyes válaszolókkal ellentétben. én szégyellném magam a helyükben.



amúgy meg én nem venném készpénznek a helyetekben, hogy mindent tudunk a kutyáról ükszülőkig. nem minden úgy van sokszor, ahogyan a származási lapon fel van tüntetve.

az ősökre gondolok, saját tapasztalat, és másnál is láttam, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az a kutya felmenője, akit rávezetnek a törzskönyvre.

2010. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nem azért veszek kutyát pénzért mert érdekelnek az ükszülei, szóval erről ennyit. :)

A kérdező meg igenis ne írjon ide mert benne van a szabályzatban hogy ne ismételgessünk kérdéseket. Ez a kérdés meg már ezerszer felmerült. Nem én találtam ki.

2010. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

17:39-nek köszönöm,

utolsónak:

Tudom, hogy volt hasonló kérdés, azért írtam ki az enyémet, mert abban nem kaptam választ. Ha ezzel gond van és tiltja a szabályzat, írj a moderátornak, nem fogok megharagudni.

Ha meg nem, akkor kérlek szépen ne érezz már kényszert, hogy válaszolnod kell. Sokan voltak még itt, nagyon sokan, akik nem értettek vekem egyet, ezt mégis egy hozzászólással lerendezték, kultúrált módon.


Köszönöm a rendes válaszokat, sok érvet megértek!

Szép napot!

2010. jún. 22. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!