Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket zavar, ha oda megy...

Titeket zavar, ha oda megy hozzátok egy idegen kutya?

Figyelt kérdés
Mikor sétáltstom a kutyám, mindenkihez oda megy, hogy simgassák meg, persze kedves kutya, meg barátságos, de kicsit ciki már, ha mindenkiez oda megy, és hízeleg. Általában mesimogatják, szóval nem problémáznak, hogy vigyem innen a kutyám...stb. Titeket zavar, a oda megy hozzátok egy idegen kutya, hogy simogassátok meg?
2010. jún. 21. 11:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna , főleg hogyha sétáltatok.Szeretem a kutyákat , de nem akarok minden szembejövőt megsimogatni , fene tudja milyen betegséget hordoz vagy hogy mennyire agresszív.
2010. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Imádom a kutyusokat :). Persze ha rám ugrál akkor már 1 kicsit kellemetlen.
2010. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
engem sem zavar, csak a kóbor kutya, mert az nincs beoltva, stb, de mások kutyája egyáltalán nem zavar. nekem pl. rottweilerem (!) van, és mindenkihez megy (menne) simogatást/kaját kérni. :) de én is meg tudom érteni a többieket, megfogom pórázra, ha tömegben vagyunk. :D
2010. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha kutyával vagyok és úgy jön oda, akkor abban az esetben örülök neki, ha békés szándékú a másik kutya is, mert az enyém nem harcias. Ha kutya nélkül vagyok, akkor kifejezetten örülök nekik, mert nagyon szeretem a kutyákat. Egyszer képes voltam öltönyösen is agyon gyömöszölni egy szötyme-lafaty pofájú bulldogot, a gazda érezte már kényelmetlenül magát, de mondtam neki, hogy ne aggódjon, mert én akartam meggyömöszölni a nyálas kutyáját :)
2010. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar, főleg, ha a kutyámat sétáltatom. Szeretem a kutyákat, de sokszor volt már, hogy sétáltattam az én kutyámat és a bunkó másik embernek a póráz nélkül kutyája megtámadta a kutyámat. A kutyát pórázon kell sétáltatni, törvény írja elő. Az én kutyám tk-s kiállítási kutya, tenyészkan, számos győztes címmel, szóval egy csöppet sokba kerül, meg amúgy is ő az enyém és szeretem, és nem szeretem, ha egy másik kutya bántja. Többször volt már, hogy ezért jelentettem fel kutyasétáltatót, mert megtámadott a kutya minket. Természetesen a felelőtlen gazdinak, amelyiknek a kutyája megtámadta az én kutyámat, a rendőrségibüntetésen kívűl, a kemény állatorvosi költségeket is le kellett perkálnia. Az udvaron, lakáson kívől a póráz és a nyakör a kutya kötelező tartozéka.

Szóval engem zavar. Vannak kuytás barátaim, akikkel együtt szoktunk lenni zártkörűen, ott szoktak a normális szocializált kutyák játszani.

2010. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!