Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyusról?

Mit gondoltok erről a kutyusról?

Figyelt kérdés

[link]

Őt fogadtuk örökbe, és most véleményeket kérnék, hogy aranyos-e, és hogy milyen kutyusok lehetnek benne?


2010. jún. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Nagyon kis édes, látszik rajta, hogy hálás Nektek.

Nagyon szép dolog, hogy befogadtátok, minden tiszteletem!!!!

Sok sok kellemes percet kívánok Nektek.

2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:16


én sem örülnék, ha lerondáznák a kutyámat?

Én fel sem tenném ide.

Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla. Nem azért tartok kutyát, hogy másoknak imponáljak vele.

Amúgy az enyém nagyon szép.

2010. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon kis hálás, bújós kutya. De szerintem azt csináltuk, amit minden épeszű embernek tennie kéne. Megmentettük egy életet, és ő kirángat minket a szürke hétköznapokból. Ez a lényege a kutyatartásnak, emberek. Mindenkinek ezt kéne csinálni, örökbefogadni egy kiskutyát.
2010. jún. 21. 15:24
 24/57 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki kutyus,ne törődj az első hozzászólóval!!! 7 évvel ezelőtt én is hasonló pici kutyát fogadtam örökbe. Majdnem így nézett ki ő is kicsinek,csak kicsit nagyobb volt. Ma már gyönyörű és hatalmas kutya lett belőle. Ő félig Labrador és amikor megnéztem a képet,nekem rögtön az ugrott be,hogy talán van benne egy kis Labi. De amúgy mindegy,hogy mik vannak benne,a lényeg,hogy örökbe fogadtad és,hogy nagyon szeresd!!! Amúgy,hogy hívják?
2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Kedves 15:23-as kommentelő. Egyáltalán nem imponálás céljából tettem fel ide a kutyám. Kíváncsi vagyok arra, hogy más emberek mit gondolnak a kedvencemről. Egyébként mindenki dicséri Kingát, és ez a minimum, amit egy kutyus megérdemel.
2010. jún. 21. 15:26
 26/57 anonim ***** válasza:
Bocs,már látom,hogy Kingának hívják! :)
2010. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, Kinga a neve. :)
2010. jún. 21. 15:28
 28/57 A kérdező kommentje:
Ugyan, semmi baj!
2010. jún. 21. 15:28
 29/57 anonim ***** válasza:

Nézzd csak Kedves Kérdező:

[link]

Ha jobban megnézzed tényeg van hasonlóság,a labradornak a füle se ilyen meg a fej felépitése se.

2010. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

hát az emberek véleménye változó.

A legtöbben azt fogják mondani, hogy milyen szép, meg aranyos stb stb, de ők valószínüleg minden kutyára ugyanezt írnák. Nem érdekli őket, hogy milyen, csak az a lényeg, hogy kutya. Márpedig minden kutya szép és aranyos.

Az én véleményem viszont az, hogy vannak szép és kevésbé szép kutyák. És én is ember vagyok. És mivel azt írtad, hogy kíváncsi vagy az emberek véleményére, ezért leírtam.

Egy kutya, csak azért, mert kutya nálam még nem szívmelengető tény.

2010. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!