Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyusról?

Mit gondoltok erről a kutyusról?

Figyelt kérdés

[link]

Őt fogadtuk örökbe, és most véleményeket kérnék, hogy aranyos-e, és hogy milyen kutyusok lehetnek benne?


2010. jún. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd a szívedre. én sem teszem

részemről nincs harag.

Amúgy aranyos a kuytád, de nem az én ízlésem.

sok sikert hozzá, meg jó egészséget.

2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

"Én már kettőt fogadtam örökbe, plussz egy cicát is. Tehát én sokkal jobb ember vagyok, mint te."

Egy ember nem attól lesz jó,hogy minnél több álaltot fogad örökbe és azzal felvág-dicsekszik,miközben más kutyáját oltogatja-csúf szavakkal azzal illetve,hogy az övé mennyivel szebb.Szerinted ez normális magaviselet?Ésettől vagy jobb ember mint itt bárki más?


Ez egyálltalán nem normális kérlekszépen.Lehet,hogy jobb emebr vagy,de enyniből nem tudhatod tese megmondani.Ez inkább gusztustalan magaviseletnek felel meg.

2010. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Jellem, szőrzet egyezik. Kinga 9,5 kg, azt hiszem, de lehet, hogy a 10 kg-ot is eléri. Nagyon mozgékony kutya. Szeretjük ám nagyon.
2010. jún. 21. 15:53
 44/57 anonim ***** válasza:

Hát akkor legyen Jack Russel-Labrador-(főképp)Foxi keverék kutyus.

Na szépen összetettük. :D

Csinálom is a képet :P

2010. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
De hát ki tudja ezt, hogy milyen vér csörgedezik az ereiben. Oké, köszönöm. A válaszadónak, akinek Kinga nem az ízlése, tisztelem, hogy örökbe fogadtál, és köszönöm, hogy megdicsérted a kutyám. Biztos vagyok benne, hogy a Te kutyáid/cicáid is gyönyörűek.
2010. jún. 21. 15:56
 46/57 anonim ***** válasza:

[link]


:D:D

2010. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
:DDDD Köszi. Bizony, Kinga sokrétű kutya:DNa mostmár ezt is megtudtam, kibékültünk mindekivel, és van egy kép Kinga családjáról :P
2010. jún. 21. 16:04
 48/57 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem: Jellem: Foxi

Felépítés:Jack Russel-Foxi

?????:Labrador

2010. jún. 21. 16:06
 49/57 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy mitől Labis a mi Kingánk?
2010. jún. 21. 16:07
 50/57 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig sem tudtam :D:D

Mit is mondtál,a feje olyan?

Én még mindig nemlátok benne labit max a szeme. :):)


Egyébként tudod: minden jó ha a vége jó.

2010. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!