Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyusról?

Mit gondoltok erről a kutyusról?

Figyelt kérdés

[link]

Őt fogadtuk örökbe, és most véleményeket kérnék, hogy aranyos-e, és hogy milyen kutyusok lehetnek benne?


2010. jún. 21. 14:57
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Kedves 15:32-es válaszadó. Jajj, köszi, hogy szerkesztettél egy képet. :)És tényleg, van hasonlóság közöttük. De utánanézek még egy kicsit, hátha találok még valamit. Köszönöm mindenkinek.
2010. jún. 21. 15:34
 32/57 anonim ***** válasza:

Azért túlzás,hogy szerkeztettem csak beilesztettem így jobban össze lehet őket hasonlitani :)

Én még mindig nem látok benne labradort,mi benne labradoros?Leírná valaki?Hátha éns meglátom benne :)

2010. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Tisztelt 15:33-as. Tegyél fel egy képet a kutyádról, és kérd ki az emberek véleményét. Valószínűleg dicsérnék a kutyád, és neked hízna a májad. Én szeretem, ha a kutyámra azt mondják, hogy szép, mindegy, hogy milyen keretek között. Nekem ez a véleményem.
2010. jún. 21. 15:37
 34/57 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg a fejforma? A testalkat semmiképp sem.

2010. jún. 21. 15:38
 35/57 anonim ***** válasza:

Sokkal ducibb a labrador feje,mint a Kingáé és a fülei se olyanok valahogy én nem látom a hasonlóságot max,hogy fekete-fekete meg a farok formája :)

De a Kinga az képen olyan kis sportos-vékonyka (nem sértés) a labrador meg zömökebb vagy-hogy is mondjam :)


Nekem akkoris a Jack Russel marad,csak a tiéd sokkal nagyobb.hát nem tudom-lehet,hogy keverék-keverék voltak már a szülei is.

2010. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező.

Nem teszek fel képet a kutyámról, mert nincs szükségem megerősítésre. Én tudom, hogy szép és nekem ennyi elég is. De ha kitenném egy anonim oldalra és megkérdezném a véleményeket, akkor utána nem akadnék fennt azon, ha netán valakinek más a véleménye, mint az enyém. Ez egy ilyen ország. Szabad véleménynyílvánítás van. (sajnos ezt többnyire csak itt a GYK.-n észlelem)

Amúgy a tény, hogy örökbefogadtad nagyon dícséretes.

Én már kettőt fogadtam örökbe, plussz egy cicát is. Tehát én sokkal jobb ember vagyok, mint te.

2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Mit szólsz ahhoz, ha azt mondom, hogy foxi?

[link] Szerintem van benne valami, bár ki tudja. A foxinak viszonylag hosszó a lába, a feje hosszúkásnak tűnik. Mekkora a marmagassága?

2010. jún. 21. 15:44
 38/57 A kérdező kommentje:
Ha megtartod a jó szokásaid, és valósat mondasz, akkor hát legyen. Lehet hogy jobb ember vagy, én nem tudok rólad semmit. Minden esetre te balhézol azon, hogy lepontozlak. De én nem akarok vitába bocsájtkozni, jobban teszem, ha befogom a szám, igaz? Pontosan, szólás-szabadság, ez az, amiatt jó ez az oldal. És remélem, hogy úgy fogod nevelni a házi kedvenceidet, ahogy eddig is.
2010. jún. 21. 15:48
 39/57 anonim ***** válasza:

Tényleg van hasonlóság.

Hát a foxi átlagos marmagassága olyan 37-40 cm.

A súlya úgy 9kg körül szokott lenni.

A foxi élénk kiskutyus, mozgékony tipusú, vidám, bájosan szemtelen fajtának ismert.

Eddig ő hasonlit a legjobban.

Hosszú fej/láb.

A foxi szőrzete kemény, dús, egyenes szálú, testhez simuló.Ez egyezik a Kingával?

2010. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Egyébként a foxi marmagassága 35-39 cm. Ezt írják a legtöbb helyen. Kinga szuka, szóval valami nagyobb kutya is lehet benne.Feltételezzük, hogy foxi van benne, akkor viszont lenne benne egy kis labrador vér is? :)
2010. jún. 21. 15:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!