Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan miért utálják a csivavák...

Sokan miért utálják a csivavákat, és nem tartják kutyáknak őket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 23:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ez egy csomó másik kistestű kutyára igaz, azokat mégsem nézik le ennyire.
2018. aug. 26. 23:39
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Idegbeteg, pattog, cincogóidegesítő hangja van, ronda, akkora mint a talpam, olyan sérülékeny mint egy napos csibe, ha ráfújok elrepül, rottweilernek képzeli magát. Előjogokkal rendelkeznek, pl nem kell rájuk póráz, bárhova bepofátlankodhatnak, nem kell nevelni őket.


Nyilván nagyrészben az idióta gazdáknak köszönhető. A szomszédomnak 4 ilyen tipusú csivavája van, az utcán pedig csak ilyenekkel találkozok. Így elég nehéz nem utálni őket.


Én ezért.

2018. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Jah és teljességgel életképtelen. 80%ban császármetszéssel születnek, nagyon gyenge szervezetük, testük és immunrendszerük van.
2018. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem minden csivava ilyen. Én ismerek egyet. Az nagyon aranyos, nyugodt, kicsit félénk, sosem ugat.
2018. aug. 26. 23:47
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyet. Én meg ismerek vagy 8at ami ennek az ellentétje
2018. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon csúfak szegények, ezért nem tetszik. Meg az elképesztő csaholásuk, és ugranak a bokámra.
2018. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
55%
Egyik ismerősömnek van csivavája, szerintem annak valami baj van a memóriájával. Minden héten kb. kétszer átmegyek hozzájuk, és az a kis dög mindig megugat. A csaholása egyszerűen valami kibirhatatlan.
2018. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Az ember tenyésztette ki, a primitív ember veti meg.


Van sok agyon szapirított, ideggyenge, amikre sajnos van kereslet. És vannak nagyon normális, élhető, jó fej csivik is.

2018. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A sok szaporítónak köszönhetően a fajta extrém beteges, ideggyenge, remeg, mindentől megijed, sérülékeny, majdhogynem semmire nem jó táskában való hordozáson kívül.

Egyéni vélemény persze de szerintem ritka életképtelen egy fajta.

2018. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert minden elítéléséért amit más emberek találtak ki,de én nem vagyok rá hatással az egyértelműen a primitívség. Szerintem az a primitívség hogy valaki nem képes elfogadni mások véleményét. Mint egy 5 éves gyerek
2018. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!