Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anya nem enged el?

Anya nem enged el?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hetes törpe tacsim.Szeretnék vele menni kutyasuliba ahová 3 hónapos kortól fogadnak minket(kutyaduma).Elég félénk szegény ha valaki az utcán megakarja simizni elrohan.Tegnapelőtt egy kislány megakarta simogatni és összehúzta magát és nagyon félt(a kislány hirtelen közeledett felé,beteg nem bírom neki elmagyarázni,hogyan kell).

Mondtam anyukámnak,hogy szeretném elvinni kutyasuliba,hogy megkapja a szocializációt.Van egy másik kutyánk ő agreszív a többi kutyával mert őt sem engedte el vinni(azt szüleimnek kellett volna fizetni).Elmentem nyáron diákmunkára és van pénzem rá és én fogom fizetni.De ő azt mondja,hogy fejezd már be.

Ha jelentkezek a tanfolyamra onnan nincs vissza út ugye?akkor csak megengedi?vagy mivel érveljek?


A kutyasuli tudom hol van sokat járok Sződligetre(gyakorlatra oda jártam majdnem a suli mellé 4 hétig)

Vácig lenne bérlettem mert oda járok suliba Sződligetre meg nem drága azt is fizetném.



2018. aug. 29. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyébként 16 éves lány vagyok ha ez számit.


Nem akarom,hogy a féleme félelmi agreszióvá váljon.

2018. aug. 29. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Erre mondják, hogy a barátaidat megválogathatod, de a családodat nem. Részvétem Anyukád miatt, remélem sikerül elvinni a kutyusod.
2018. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már nem vagy kisgyerek,fogod a kutyát és viszed. A te kutyad,te pénzed. Állj a sarkadra.
2018. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyukád szerint ez felesleges pénzkidobás.Kapsz majd itt mindenféle véleményt,esetleg mutasd meg neki miket tanácsolunk.

Van 3 gyerekem,szóval mindig van a pénznek helye.De vittük a kutyát oviba meg alapfokra,mert egyszerűen kellett neki.Kell a szocializáció,a sok játék,a gazdik meg közben sokat tanulnak.A kutyával foglalkozni is kell,és költeni rá.Akár tetszik neki,akár nem.Főleg,hogy ez a te pénzed.A kutyasuli igenis hasznos,és ha megteheti az ember,ne hagyja ki.

2018. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy felelősséget vállalsz a kutyáért. Ha anyukád nem érti meg miért kell, hagyd rá. Ha tényleg megvan rá a pénzed és meg tudod oldani egyedül, akkor iratkozz be és menj el. Ha már látja, hogy intézkedsz csak nem fogja megtiltani. Az első néhány alkalom után hozzászokik. Elég nagy vagy már, nem hiszem hogy a kutyaiskola részéről gond lenne, ha anyukád nem egyezik bele.
2018. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elviheted a kutyát, de mifelénk 18 éven aluliaknak szükséges szülői beleegyezés, erre nem árt rákérdezni.
2018. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor jelentkezem.Apukám szerintem benne lenne ha kell aláírás.
2018. aug. 29. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A suli sződön van, nem ligeten. Sződnek is a külterületén, göd felé.

Egyébként nagyon jó suli, anyuék 2 kutyával járták végig a tanfolyamokat. A suli fb oldalán vannak videók is. Mutass belőle anyudnak, hogy láthassa, nem értelmetlen.

2018. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kutyaovi nem tanfolyam, annyit fizetsz amennyi alkalmat jársz.


Amúgy tök hülyeség,hogy nem engednek el 16 évesen,főleg ha pénzt is össze spóroltad rá.

2018. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!