Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvigyem vagy ne vigyem?

Elvigyem vagy ne vigyem?

Figyelt kérdés

Megyek busszal a városba bérletet venni.Gondoltam elviszem a kutyámat is(törpe tacsi kölyök)oltásai rendben vannak.Tegnap este már nem kapott enni nehogy kihányja(mikor vittük kocsival dokihoz akkor hányt valahonann evett egy daran sültkrumplit).

Fog hányni?az út 50 perc busszal.Ha hányna elétartanék egy zacskót persze.

Szájkosarat vigyek egy kiskutyának?

Vigyem magammal vagy ne?tesóm azt mondja inkább ne mert ha hány.


2018. aug. 31. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy hányni fog, pláne, ha nem evett este óta semmit. Ha van otthon Daedalon, adhatsz neki, biztos, ami biztos.

Szájkosarat vigyél, mert nem engednek fel a buszra, ha nincs rajta.

2018. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen felesleges elvinned, ha hányt, akkor valószínűleg még most sincs teljesen jól. Nem is élvezné az utat szerintem. Ha nem muszály inkább ne vidd.
2018. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Muszáj*
2018. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem merülne fel bennem, hogy a kutyámat berángassam a városba ilyen esetekben. De te tudod.
2018. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Távolról nem hiszem, hogy bárki meg tudná mondani, hogy fog-e hányni. Ez attól is függ, hogy mennyire kanyargós és rázós az út. Valószínűleg stresszes lesz neki elsőre még úgy is, hogy vele vagy. Egy dolog miatt mondanám, hogy lenne értelme elvinni, az az, hogy így szokja a buszozást, de elsőre nem egy 50 perces úttal indítanék, hanem megszoktatnám vele az autózást és csak utána próbálkoznék.
2018. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne! 50 perc busszal oda-vissza egy kiskutyának? Kb. 5 percig lenne érdekes neki, aztán elunná magát a buszon. Nem neki való még egy ilyen hosszú út, és teljesen felesleges elcipleni, hogy aztán vihesd haza ha megvetted a bérletet. Lehet, hogy rosszul lenne, vagy nem bírna lenyugodni. Először rövidebb utakhoz kellene szoktatni, ha később mindenképp vinni akarod.


Inkább vidd ki a természetbe, ahol szabadon mozoghat és ismerkedhet a világgal. 50 perc séta alatt el is fárad egy időre, és sokkal értékesebb idő neki is, mint a buszon ülni.

2018. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem vittem.Csak azért gondoltam,hogy szokja mert 15.-én itt kezdődik a kutyasuli és oda is busszal mennénk.
2018. aug. 31. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!