Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék sétáltatni,...

Kutyát szeretnék sétáltatni, de nem olyan könnyű mint aminek tűnik, és lentebb leírtam a kérdésem?!

Figyelt kérdés
Szóval, hali mindenki, leviszem általában mindig a kutyát sétálni viszont az utóbbi időben tele van kutyával a szomszéd utca stb.. És hát ők megtámadnak mindig elkezdenek zavarni minket, az én kutyám is menne nekik ugye, csak nem engedem és mindig hazafutunk.. Mit tegyek szerintetek? Hogy sétáltassam?

#kutya #kutyasétáltatás #németjuhászkeverék #8éveskutya
2018. szept. 1. 17:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és már több mint 8 éves kutyám van.
2018. szept. 1. 17:19
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
De mi az, hogy zavarni? Kint vannak, és támadnak? vagy be vannak zárva, és csak ugatnak?
2018. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kint vannak igen és futnak utánnunk.
2018. szept. 1. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem arra kell menni. Nekünk is vannak utcák, amiket pont emiatt nagy ívben elkerülünk.
2018. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tegnap minden 5 utcában ahol voltam kutya volt szóval nem nagyon merem vinni
2018. szept. 1. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Az még az egyszerűbb eset. Ha bent lennének, akkor sajnos fölösleges köröket kéne futni a gazdáikkal, nyavalyogni, aztán azok megjátsszák a sértődöttek, nem történik semmi... tiszta unalmas...


Ha kint vannak az utcán, az tiszta sor. Ott a természet törvényei diktálnak, az erős marad, a gyenge fut.

Farkastörvények. Tiszta, egyértelmű.


Gázpisztoly, vipera, és adj neki. Szerte szét kell őket b-ni.


Ha nem vagy ilyen bevállalós, vegyél egy marék petárdát, és b-szd közéjük. De amúgy alapból vigyél magaddal egy sétapálcát (ez alatt egy 100 cm hosszú 20-25-ös betonacélt értek) az magabiztosságot is ad, meg egy ilyen tárgy birtoklása alapvetően tekintélyt parancsolóan hat az állati értelem szintjén.


Ezzel azt akarom mondani, hogy alapvetően kell megváltoztatnod a kisugárzásod. A hátrálás nem opció! Gondolati szinten sem!!!!!

(A gondolatból cselekedet lesz, még ha nem tudatos testbeszéd is, akkor is levágják a kutyák, mivel nekik ez a természetes kommunikációjuk, fel se ismered magadon a megfutamodás jeleit, ők már 2 perce kiszúrták)


Maximum a pozíció megtartása lehet alternatíva! Patt helyzet esetén aki tovább tud nyugodt maradni, és várni, amíg a másik feladja, az győz!

Folyamatos szemkontaktus, és magabiztos fellépés kell!


Ha körbekerítenek, (klasszikus falkatámadás) dobj hátra egy petárdást, vagy egy gyors hátrafordulással használd bátran a sétapálcát, nem dísznek viszed magaddal.


Le kell tenned a névjegyedet. Ez a legtisztább, legegyszerűbb, leggyorsabb, leghatásosabb, és hosszú távon legkifizetődőbb. Ugyanis ezt nem kell sokszor megtenned ahhoz, hogy észrevegyék, hogy rossz fát akarnak lehugyozni.

2018. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%

Utolsó te sajnos megmaradtál az állatok szintjén.

Azért is tudod ennyire hogy ők hogyan működnek.

Ne kapd fel a vizet és ne kezdjen el habozz a szád (tudod mint a kutyáké) de emberek agresszió nélkül békésen is meg tudják oldani a dolgaikat.

2018. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudod mi a gond ezzel? Hogy a legtöbb kiskutya az enyém pedig egy németjuhász keverék és egyértelmű hogy ki győzne, és nem akarom hogy 5-6 kiskutya megdögöljön a kutyám miatt. Mert mikor sétáltatom elkezdenek zavarni a kutyám pedig már menne nekik..
2018. szept. 1. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

7-es, pont az ilyen fölösleges köröket időpocsékolás végigfutni.

Egyébként ha abba a szuperfejlett emberi tudatodba nem jutott volna el az infó, nincsenek a képletben emberek! Jó reggelt kívánok! Ja, lemaradt a válaszodnak a hasznos része, erre legközelebb figyelj oda, ha már firkálsz valamit, értelme is legyen!


Kérdező, nem kell megölni őket. Elég dominanciát mutatni, és megfélemlíteni.

Másik opció, menekülés, és futás. Gondold végig. Te sem fogsz más megoldásra jutni. Vagy elhatározod magad, vagy nem.


A 7-eshez hasonlók majd leírják helyettem is ezeket az atom fölösleges és hasztalan hülyeségeket, hogy így a jegyző, meg úgy a gazdák, én megspórolom neked ezt az utat, és megsúgom, az élet nem így működik!

Próbálj csak meg beszélni 3-4 gazdával, vagy a hivatalos utat, hogy hatóság intézkedjen az ügyben!

Aztán nézd meg mi lesz a vége!


Okoskodni, meg nagyképűsködni lehet. Lepontozni is, nem számít, hogy stílszerű maradjak, a mögöttem ugató kutyák mögöttem is maradnak, nem számít a véleményük.

Ha az életből merítesz megoldást, csak ez marad.

Vagy bujdokolsz, kerülgetsz, meg menekülsz továbbra is.


Amúgy meg ha kistestű kutyák, alapból nem értem, mit parázol?! Az, hogy nem engeded a kutyádat nekik menni, nem egyenes következménye annak, hogy behúzott farokkal fuss hazáig.

Tanuld meg birtokolni a környezeted! ...meg az életed!

2018. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Neveld meg, hogy ne akarjon nekimenni idegen kutyáknak, csak ha kifejezetten kéred tőle. A németjuhász határozott gazdát kíván és öv képzésre sem lenne rossz kivinni. Ha nem tudod mit kellene tenned (márpedig a kérdésed alapján nem tudod), akkor sosem szégyen kutyaiskolába vinni vagy privátban szakembertől segítséget kérni...
2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!