Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a yorkiet...

Hogy szoktassam le a yorkiet arról, hogy feljöjjön az ágyra?

Figyelt kérdés

Hiába teszem le mindig visszamászik, és nem szeretném ha az ágyon aludna.

Addig nem alszik míg fel nem jön hozzám. Próbáltam az orrát meglegyinteni de az sem használ,sír és visszajön.

Segitsetek légyszii hogy szoktathatnám le az ágyikójába?(hisz nekem is kell aludni este..)



2018. szept. 2. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
A yorki nagyon okos fajta. Tegyél le egy kis ágyat neki a te fekhelyed mellé, és oda fektesd le. Amennyiben már oda van szokva az ágyadba, akkor oda is teheted belülre a fal mellé a fekhelyét, és rá kell szólni maradjon ott. Amikor ott marad, akkor meg kell simogatni, és megdicsérni, hogy ügyes. Bántani nem szabad, mert nem érti miért kap ki. A kéz mindég csak jutalmaz. Nem értem miért nem tudsz aludni, ha melletted a kutyád?
2018. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem azert nemtudok aludni mert mellettem van.. hanem mert kutya persze van kutyaszaga hiaba furdetem es van agya.. nem szeretnem ha mellettem aludna!!
2018. szept. 3. 13:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, te irtad ki azt a kerdest is, hogy miert budos s kolyok yorkied. Nem szabadna annak lennie.


Az en kutyam velem alaszik, es konkretan a szore atveszi az agynemu illatat reggelre. Szoval nem, eyg egeszseges kutya nem budos, nem kutyaszagu.


Ettol fuggetlenul, tedd az ágyát magad mellé, szoktasd bele és folyamatosan távolitsd.

2018. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!