Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp lenne nekünk...

Milyen kutyatáp lenne nekünk megfelelő? +Fogkő megelőzés?

Figyelt kérdés

8 éves, közepes testű kutya, ivartalanított. Nem rajong különösebben a száraztápért, de ha kell és éhes, megeszi. Nagyon max 800Ft/kg fér bele, legalábbis amíg a szüleim fizetik ki. Elég sok fajtát kipróbáltunk már pl. Bosch, Markus Mühle, Fit Active, Brit Premium, Fitmin (meg még párat az elején, de azokat nem nevezném kutyatápnak pl Darling)

A legjobb lenne ha a ZOOPLUS-ról meg tudnánk rendelni, esetleg a PETISSIMO-ról.

+Ti mit használtok fogkő megelőzésre? Most lett eltávolítva, és nem szeretném ha újra lenne neki.


2018. szept. 4. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez milyen? [link]
2018. szept. 4. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
A táp nem fogja megelőzni a fogkövet. Biztosíts neki rágható dolgokat. Marha cupákot, Dentastixet, stb.
2018. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Brit elég jó, középkategóriás táp. A Markus Mühle pl. jobb, de gondolom drágább is.

Ha egy táp beválik, érdemes annál maradni, nem jó váltogatni.

Fogkő ellen pedig sok-sok rágás: marhacsont, préselt bőr, bikacsök.

2018. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nyilván külön rágókát szerettem volna neki választani, csak nem tudtam hogy milyet érdemes. Nem vagyok a Dentastix híve, gyorsan végez vele, szinte azonnal össze is morzsilja, Es ráadásul tele van gabonával.

A Markus-Mühle tényleg jó táp, de ő hamar ráun a száraz kajákra, ezért szerettem volna váltani.

2018. szept. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!