Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a három hónapos...

Mit tehetnék a három hónapos kiskutyám viselkedése ellen?

Figyelt kérdés
Három hónapos kiskutyám általában egy angyal. DE. Van, amikor átkapcsol egy ördögi lénnyé. Mindent szétrág, ide oda piszkít (eddig mindig használta a pelenkát. Most a pelenkát darabokra szaggatja). A legnagyobb gond viszont, hogy minket támad. Ugat, morog... Nekünk ugrik és harap... És nem hallgat semmire (eddig mindig szófogadó volt) és mostmár nem tudjuk mit csinálhatnánk ez ellen. Mindent próbáltunk, amit csak mondtak.

2018. szept. 11. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy a pelenkáról sokan azt mondják, hogy nem szokik le, meg jaj milyen a lakás. De ha az állatorvos azt mondta, hogy eddig nem vihetjük ki a kutyát, hogy nehogy valamit elkapjon, akkor inkább takarítok itthon és elviselem, minthogy megbetegedjen. Most vihettük le ezen a héten először. Azóta nincs vele semmi gond. Szépen játszik. Nem harap, nem ugat. Több órát is képes végigsétálni. Szóval azoknak üzenem, akik úgy nagyon nekem ugrottak, hogy kutyaiskola így, kutyaiskola úgy: nem a neveléssel volt a gond, hanem azzal, hogy nem mozgott bent a lakásban eleget a kutya. És amúgy is. Egy hónapos szabadságot nem tud kivenni az ember, hogy naponta hatszor levigye az amúgy még oltásnélküli nem levihető kutyáját.
2018. szept. 14. 16:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, te dolgod. Érdekes, más meg tudja oldani a levitelt munka éd elfoglaltság mellett, és két oltással ha nem futtatóba viszed, hanem kevésbé forgalmas helyre, nem lesz semmi baja.
2018. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!