Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves rottweiler összeszoktat...

Kate87 kérdése:

3 éves rottweiler összeszoktatása 8 hetes németjuhásszal?

Figyelt kérdés
3 éves kan rottweiler aki mindig egyedül nevelkedett még szomszédban sem volt kutya, tehát nem tudom hogyan tudnám összeszoktatni a picivel aki egyébként szuka! Ölben mellé vittem kenelen kívülről de a rottweiler ,,támadó állásban” állt! Ne ugatott, csak nézte és szagolta a kicsit! Csak azóta nyugtalanul szaladgál a kenelben! Mitt tegyek? Tud valaki valami tanácsot adni, hogyan szoktassam őket össze?
2018. szept. 16. 08:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Te mit képzelsz magadról hogy engem szar embernek nevelez? Ki vagy te hogy pálcát törj bárki fölött? Ne haragudj de én nem süllyedek le a szintedre! Gratulálok felelősségteljes gazdi 👌
2018. szept. 16. 12:59
 22/27 anonim ***** válasza:
Szocializálni kellene a rotit! De egyébként ha megfelelően nevelt (lenne), te is tudnád irányítani, kontrollálni. Ha pedig esetleg ez nem megy, akkor minek kell egy szocializatlan, neveletlen kutya mellé még egy? Hogy már kettő legyen?
2018. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ezek utàn a kommentek után meglátszik hogy mi a célod! Neked van a fejedben baj! 👍
2018. szept. 16. 20:07
 24/27 anonim ***** válasza:
Cicuka, azt ugye tudod, hogy legalább 5 ember írt neked? De nem baj, az iq kiváltság.
2018. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én csak egy valamit nem értek. Azt mondod, nem engedheted meg magadnak a kutyasulit. Ehhez képest, van egy fajtatiszta rotid és most már egy német juhászod is, a két fajta vételára együtt kb. 300+ ezer Ft. És minőségi táppal etetsz.


Akkor hogy is van ez, hogy kutyasulira nem futja? Elég ellentmondásos ez a sztori így..

2018. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Biztos 300ezerért vette a két kutyát... gondolom szapisak, max 50ezer forintot fizetett a kettőért.
2018. szept. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Vajon az ivartalanításra sem lesz pénz? Vagy jönnek majd a roti-németjuhász keverékek szép sorban?
2018. szept. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!