Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetoválás a házikedvenc...

Tetoválás a házikedvenc nevével? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy ehhez hasonlót szeretnék csináltatni magamnak: [link]


Csak nem tudom, hogy ha a kutyusom elpusztul, akkor azután hogyan fogok tekinteni arra a tetoválásra. Hogy vajon el akarom majd takarni, vagy jó emlékeket kelt majd bennem, hogy volt egyszer egy aranyos kutyusom. :/

Nektek van ilyen tetkótok? Megbántátok?



2018. szept. 16. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Hülyeség
2018. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked tetszik ne foglalkozz mással.
2018. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez egy nagyon szép dolog. Inkább legyen egy olyan tetoválásod, ami egy személyes dologhoz köt, mint, hogy valami értelmetlen motívum legyen rádvarrva.

Miután elpusztul legalább megmarad ez is emlékként róla.

2018. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked tetszik, csináltasd. Nekem mancsnyomok vannak az egyik alkaromon a csukló alatt, számomra ez egy fontos motívum mert jelképezi mennyire szeretem az állataimat, és utal az állatszeretetemre is. Ne érdekeljen, ki mit gondol, az meg végképp nem amikor valakik mocskolódnak a tetoválásokkal kapcsolatban.
2018. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szellemileg alulmaradott... ne általánosíts, nem szép dolog.

Köszi a válaszokat!

2018. szept. 16. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van. Mindenkinek a saját dolga, hogy mit csinál a testével, mit tetováltat magára. Nem vagyok tetoválás ellenes, de ez még mindig jobb, mint az ilyen semmitmondó tetoválások, amik a tulajdonosának sem jelent semmit.

Egyszer én is szeretnék majd egy ilyesmi tetoválást (viszont nem tudom, hogy konkrétan a házikedvenceim nevével-e, de ez még úgy is a jövő meséje). Szerintem rendben van.


Most az, hogy később hogy fogsz rá tekinteni... Én inkább az a fajta vagyok, aki megpróbálja a dolgokban az emlékeket látni, ilyesmi. Szóval szerintem én úgy gondolnék rá a későbbiekben (a tetoválásra), hogy mennyi csodálatos dolgot megéltem a kutyusommal, és hálás vagyok, hogy volt nekem. Esetleg ha nem vagy benne biztos, hogy később nem bánod meg, akkor esetleg egy olyan tetoválás, ami a kutyákhoz köthető, viszont nem konkrétan a kutyád neve? Hanem általánosan kutyás. Persze lehet, hogy az is a kutyusod emlékét elevenítené fel, és lehet, hogy az se feltétlen jó emlékeket. :/


De igazából szerintem teljesen rendben van ez a tetoválás. :)

2018. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is nagyon szép gesztus, ha KOMOLYAN gondolod, az állatszereteted miatt, vagy mert egy bizonyos állatot szeretsz, és egy örök emléket akarsz neki.


Viszont jól gondold át, mielőtt megcsináltatod, ne csak "divatból" vagy nert "az olyan menő". Az egyik ismerősöm így tetováltatta magára a kutyája nevét, majd mindenkinek elhíresztelte, hogy mennyire imádja a kutyát, milyen tökéletes kapcsolat van köztük, és hogy mennyi pénzt/energiát beleölt, hogy a kutya tökéletesen érezze magát.

Az igazság viszont az, hogy szerencsétlen kutya egy 1x2 méteres ketrecben rohad egész nap, a hasáig ér az ürülék és a vizelet, a lehető legolcsóbb táppal meg moslékkal van etetve, és nagyjából két havonta egyszer mennek sétálni, holott egy németjuhászról beszélünk, aminek köztudottan hatalmas mozgásigénye van.


Nyilván ez csak egy példa, és bízok benne, hogy te nem vagy ilyen, és nagyon remélem, hogy soha nem is leszel.

2018. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyám halála után tetováltattam magamra a mancslenyomatát, így mindig velem marad, közel a szívemhez. Neked kell tudnod, hogy te hogyan viszonyulnál hozzá, csak annyit tudok javasolni, hogy amíg kétségeid vannak, addig sose csináltass tetoválást.
2018. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég sokat gondolkodtam rajta, viszont én speciell a kutyám halála után csináltatnék, ha csináltatnék, meg olyan helyre, amit nem feltétlenül lehet látni, ha egy normális, irodai ruhába vagyok.
2018. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából az alkaromra gondoltam ezt a tappancsot! Mindig is oda szerettem volna:)

Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld pacsi! ^_^

2018. szept. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!