Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elhoztuk a kennelből a...

Tegnap elhoztuk a kennelből a várva várt csivavámat (törzskönyvezett), de azt mondták, hogy majd utánam küldik achippel eggyütt, Most nem tudom átvertek? (tapasztalatokat)

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Miért Te ki vagy?(Kedves Székesfehérvárról kérdező)??
2010. jún. 22. 22:41
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem székesfehérvári vagyok, de van székesfehérvári kennelből kutyusom, s nálunk ugyanez volt, s megkaptam a törzskönyvet postán, semmi átverés, gond nem volt. Ezért kérdeztelek, mert beugrott, hogy lehet ugyanarra a kennelre gondolunk, a akkor nyugi, meg fogod kapni. Valószinüleg azután lesznek akkor a kutyusok törzskönyveztettve, mikorra minden kutyusnak meglesz a gazdija s kiderül melyiknek kell a tk, melyiknek nem. Egyszerre, az egész alomra szokták kikérni.
2010. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 timido ***** válasza:
nekem is azt mondták, hogy majd postán küldik. de nem székesfehérváriak. és minek hazudnának.. tenyésztők. én belementem. és meg is fogom kapni a tk-t.
2010. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Jaj de jó,akkor megnyugodtam,csak mert az előző válaszolók nagyon megíjesztettek.


Köszi!:)

2010. jún. 23. 10:40
 15/21 A kérdező kommentje:

Ó, még megkérdezhetnék annyit,hogy neked/tek

mennyi idő alatt küldték ki.


legalább egy kb. időmennyiséget! Légyszi!



Mert nekem azt mondták,hogy mindig változó,

de olyan 2-3 hónap.

2010. jún. 23. 10:53
 16/21 A kérdező kommentje:

Ja,sajnos elfelejtettem megnézni a szülők papírjait

(idegességembe, mert apukám sürgetett hogy: "Menjünk már!")



amúgy 80.000Ft-ért vettem.

2010. jún. 23. 10:57
 17/21 A kérdező kommentje:
Ja, a kennel nevet is elfelejtettem megnézni.
2010. jún. 23. 10:59
 18/21 anonim ***** válasza:
December elején hoztuk el a kutyus, 4 kölyök volt az alomban, mienk talált másodikként gazdira. Utána ment el a többi kölyök s a törzskönyv január vége fele érkezett meg. Szóval igen, reális amit mondtak, szal nyugi szerintem;) Mondjuk én tartottam/tartom a Tenyésztővel a kapcsolatot, de Ti is biztos cseréltetek elérhetőséget, úgyhogy úgyis fognak szólni ha megvannak a tk-k s kérnek majd címet hova küldjék. De ha neked is megvan az elérhetőségük akkor Te is majd nyugodtan rákérdezhetsz idővel, nem fogják tolakodásnak venni. Sok örömet a kuytushoz!
2010. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
kennel nevet hogy lehet elfelejteni megnézni? :-o csak beugrottatok valakihez otthagytatok 80 ezret és kész? szerződés van? vagy legalább átvételi elismervény a pénzről?
2010. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igen van adásvételi szerződés.

am tudom mi a kennel neve:little peppers kennel

csak gondolom a kennel névről van valami bizonylat.

és ezt felejtettem megnézni.

2010. jún. 23. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!