Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van minden tenyésztőnek...

Miért van minden tenyésztőnek (tisztelet a kivételnek) csapnivaló honlapja?

Figyelt kérdés
Biztosan érzékenyebb vagyok a témára, mint az átlag, mert ilyesmikkel foglalkozom, és azt látom, hogy a jó tenyésztőknek is olyan honlapjuk van, hogy ha csak azt látnám, nem vennék tőlük kutyát. Mindenki extra.hu-s, lapunk.hu-s, mlap.hu-s uw.hu-s és hasonló borzalmas oldalt csinál, pedig egy domain nem kerül többe évi 20-30 dollárnál, és rengeteg ingyenes motor van, ami a tartalmat kezeli és szép is, használható is. Számomra egy ilyen magyar szolgáltatónál regisztrált rosszul szerkesztett honlap igénytelenséget mutat. Ráadásul tele vannak zsúfolva, rossz a szerkezetük, nem beszélve a zenélő pörgő forgó animált gifekről. Akinek fontos a jó hírnév, annak miért nem fontos a jó honlap? Ma már KKV-knál is egészen szép igényes megoldások születnek, meg teljesen amatőr emberek is össze tudnak rakni áttekinthető blogdesignt, viszont a kutya témájú honlapok (nem csak a tenyésztőké, az iskoláké, menhelyeké, kozmetikusoké) szinte mindig elfogadhatatlan.
2010. jún. 23. 10:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég szomorú ha honlap alapján ítélitek meg a kennelt.Ez kb olyan dolog mint az alma : A külseje lehet hogy nagyon szép , de sokszor belülről már rohad.Remélem érthető a hasonlat.
2010. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem az alapján ítéljük meg, de az az első, amivel a vásárló találkozik. Mindegy, ha nem akarjátok megérteni hova akarok kilyukadni, akkor nem kell ám :)
2010. jún. 25. 16:54
 13/26 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek veled kérdező!
2010. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van a kérdezőnek, nem egy ökör ára egy normális honlap,egy domainnévről nem is beszélve.

Ha valaki igénytelen a honlapjára, akkor miért gondoljam, hogy másra igényes.Ha nem tud kifizetni 50e forintot egy egyszerű, igényes lapra , meg 20e forintot évente akkor azt fogom gondolni,hogy a az oltásokon vagy a fedeztetésen spórol.

Azt kellene megérteni, hogy az igénytelenség igénytelenséget sugall, nem pedig azt, hogy ez az ember csak erre nem költ, minden másra busásan jut.

2010. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

Hát jó , akkor vegyél olyan szaporítótól kutyát akinek csilli-villi honlapja van.Sztem meg azt kéne felfogni , hogy a tenyésztők alapból minuszban jönnek ki a tenyésztésből , nem fognak még évente elkölteni egy sz4ros honlapra 100e Ft-ot.Mivel nem hoznak le évente 8-10 almot , így elviszik a kutyákat (előjegyzés) , és nincs arra szükség hogy onnan szerezzenek vevőt.A másik meg hogy több isdősebb tenyésztő van , akit meg egyáltalán nem érdekel az ilyesmi.Minden olyan info fentvan a honlapjukon , amivel el tudod érni a tenyésztőt. Azt meg nagyon szomorúnak tartom , ha kép alapján vásárolsz kutyát.


Am ha ennyire idegesít a tenyésztők honlapja , akkor ne nézegesd hanem menj el kiállításra/versenyre és beszélj ott a tenyésztővel.... Nem értem megnit miért kell a semmiér rinyálni.

2010. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a kérdezővel. A legtöbb tenyésztőnek tényleg sz@ar a honlapja, pedig nagyon jó kutyáik vannak. Éppen néztem a poseidon kennelt, átláthatatlan az oldal, szinte semmit nem láttam ki az egészből. Nem is kellett volna onnan kutya, mert a kiskutyákról 1-1 kép volt, az is úgy, hogy mindegyiknek ugyanaz a neve. De mégis szombaton elmegyek a kennelhez, megnézem. Nem értem, miért nem tudnak egy kis pénzt rááldozni, mert sokan tényleg a neten nézik meg a kennelt, nem pedig élőben.
2010. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

1x kell kifizetni kb 50.000 ftot, és évente max 20at.Döbenetes összeg.


És szerintem is idegesítő az állandó rinya hogy minuszban van mindenki aki tenyészt, természetesen ez konkrét hazugság.A nagyobb kenelek full családokat tartanak el.


Nem is értem ,haragszol a világra mert elment melleted?

Rossz logika, az, hogy akinek nem tetszik menjen a szaporítókhoz, mert ezzel max a fajtával tolsz ki nem a gazdikkal.

2010. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy menjen szaporítóhoz , de hogyha csak a honlap alapján ítéli meg a tenyészetet akkor könnyen köt ki egy szaporítónál , továbbá azt nem értem hogyan lehet csupán kép alapján kiválasztani egy kutyát.A nevük meg nem sokat számít , mivel álltalában új nevet ad nekik az új gazdi.

"1x kell kifizetni kb 50.000 ftot, és évente max 20at.Döbenetes összeg. "

Hát ha neked nem nagy összeg , akkor csináld meg nekik a honlapot ingyen , vagy h nem értesz hozzá fizesd ki nekik a honlap árát.


Am meg "Mivel nem hoznak le évente 8-10 almot , így elviszik a kutyákat (előjegyzés) , és nincs arra szükség hogy onnan szerezzenek vevőt."

Hülyeség lenne feleslegesen kidobni a pénzt az ablakon , gondolom te sem szoktad ezt csinálni.

2010. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát igenis fontos, hogy a honlap, hogy normális legyen!!! Legyenek fent a kutyáik, az előző almokról képek, kiállítási eredmények, szerződés meg ilyen lényeges dolgok, ez a minimum! Ha van egy fajtából 30-40 tenyésztő, nyilván a normálisabb honlaposhoz fogok (amin megtalálom a fent említett feltételeket) elmenni, mert gondolom senki nem akarja bejárni az összes tenyésztőt!
2010. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Akiteki ***** válasza:
73%

18:52

Na pont ez a szaporító kategória, ahol a családot tartják el. Valami alapvető tévedésben vagy.

2010. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!