Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnek számít az ilyen...

Tenyésztőnek számít az ilyen ember?

Figyelt kérdés

Ismerősöm így csinálja. Érdekel, hogy szaporító-e vagy tenyésztő.

Vett egy tenyésztőtől törzskönyves kutyát, de nem viszi kiállításokra, tenyészszemlére. A barátnőjének van díjnyertes kan kutyája. A két kutya utódait minőségi táppal eteti, a kutyák családtagként vannak kezelve.

Akkor Ő most szaporító vagy tenyésztő?


2011. máj. 5. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És minek csinálja? Ha szereti a kutyáit akkor nem belőlük akar megélni, nem? Azt meg nem mondhatja, hogy a kutya miatt, mert a kutyának nem a szülés a kedvenc mókája.

Az ismerősöd szaporító sajnos. Attól hogy valaki szereti a kutyáit és jó szándékai vannak még nem jelenti azt hogy szakértelme is van és ez az ártalmas, nem az ha nem szereti őket.

2011. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom jó pénzért adja majd őket el.

Betegségekre szűrve vannak/lesznek legalább? Ha nem, akkor csak egy jobb szaporító verzió... szerintem.

2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Főleg ha nem

(így pontosabb, a második voltam)

2011. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szaporító. Nem ért hozzá, szűrés sehol
2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

szaporító. A kutyát nem versenyezteti, tehát mások véleményére nem kíváncsi.

A kant az alapján választotta, hogy ki elérhető és nem a szuka tulajdonságaihoz.

Nincs saját vérvonala, nem is törekszik kitenyészteni.

Nem tart meg kölyköket, egyszukás, törzskönyves szaporító

2011. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a fedezésért egy fillért nem ad, és a kölyköket se papírozza le.

Szaporító. És a kan gazdája is.


Nekem is van díjnyertes kanom, és több szukát is elhajtottam. Ill. a tulajt. Volt akit azért, mert részletekbe akart fizetni ( nem hagyom magam átverni ) volt akit azért nem nem illett össze a két tk. De volt olyan is aki a teljesen más fajtájú szukáját akarta az enyémmel fedeztetni, őt is elhajtottam.

2011. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2011. máj. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!