Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem/etethetem a...

Mivel etessem/etethetem a 1-3hós kutyámat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én royal canin juniorral etetem, úgy hogy vízbe áztatom, mert így könnyebben eszi meg.

Meg szoktam neki főzni csirkemellet rizzsel.

A junior pedire konzervet is imádja.

2010. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én junior táppal, valamint hússal etetem a 14 hetes németjuhászomat.
2010. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Milyen az, hogy 1-3 hós??? Elég nagy különbség van egy 4 hetes és egy 12 hetes kölyök között.

Pedigree juniort gyorsan felejtsd el. Meg a beáztatást is. Van neki foga, mégpedig azért, hogy használja. Ha leszoktatod a rágásról, akkor jön majd az itt megszokott kérdés, hogy "jajnemesettkiatejfogaésmárjönazújmicsináljak".

4 hetes kiskutyáim vígan rágcsálják a kölyöktápot. Legalább addig sem a lábamat vadásszák le. :)

2010. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15:34 vagyok, mi baj van a pedigre juniorral? Nagyon szereti a kutyám a konzerv változatát. Szárazat nem adok neki ebből a fajtából, de a konzerv az miért baj?
2010. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Az a baj, hogy sz...r.

Van benne szója meg víz meg zselatin.

2010. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetőleg jóminőségű étellel.

Be lehet áztatni.

Jó a Pedigree.

2010. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!