Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összetalálkozol egy nagytestű...

Összetalálkozol egy nagytestű erős agresszív kutyával az utcán aki megtámadja a te kutyád. Mit teszel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Ad.1: Pont az ilyen esetek miatt szeretnék nemsokára venni egy kést. Mivel olyan sportra is járok, ahol az ilyen fegyverekkel való támadást-hárítást tanuljuk, így megszúrnám vele. Igen, durva dolog, valószínűleg nem maradna életben, de ha a kutyám élete forogna kockán, akkor nem gondolkoznél, hogy megtegyem-e.

Ad.2: Van nálam gázspay (amit a legtöbb sétánkra biztonsági szempontból magammal viszek), lefújnám vele. Bár sajnos valószínűleg az én kutyám is kapna vmennyit belőle, ha már megtámadta a kutya.


Falun élek, itt mindennaposak a kóbor kutyák.

2018. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
nekem több kutyám van szóval nem hiszem, hogy lehetne ilyen. Egyébként ha megtámadja a kutyámat, akkor megvédem.
2018. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére három kutya mellett, amiből 2 komondor nem gondolom, hogy bármilyen kutya is támadást merne intézni ellenünk.
2018. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
#3 minden tiszteletem, hogy tudsz egyszerre 2 komondort sétáltatni :D
2018. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Gázpisztollyal lelövöm. Ha nem elég, akkor kap a fülébe is. Váltottam ki rá viselési engedélyt. Gyakorlok is riasztó patronnal. Nyáron kést viszek, mert nehéz rejteni a pisztolyt. A kést majdnem használni kellett, de a dög végül megijedt és elszaladt a száz méterre bámuló töketlen gazdájához.
2018. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
A riasztópisztoly még oké, de hogy megkéselj egy gazdás kutyát, az azért sok.. tiszteld már annyira az állatot, hogy belerúgsz, és nem ledöföd..
2018. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
6-os. Egy épp a kutyámat cincáló kutyát könnyebb késsel ledöfni, mint gázpisztollyal szarakodni.
2018. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteljen meg a gazdája azzal, hogy a neveletlen agresszív kutyáját pórázon tartja. A rúgással kezdtem, a sokadikra takarodott el, amikor már kezdtem magam felhúzni, hogy oké, akkor rövidre zárom... Először a kutyámra akart támadni, de amikor elé álltam rám is vicsorgott.
2018. okt. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Na pont ezért van nálam mindig paprikaspray.
2018. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
#6 ha a kutyádat cincálja egy kutya, akkor közben te hol vagy? max 2 méterre lehet a kutyád, ha teljesen húzza a pórázt. De természetes mechanizmus egy kutyánál, hogy ha veszélyben érzi magát, akkor a gazdájához szalad. Nyilván, ha 50 kilós kislány valaki, akkor nem tud egy ugyan akkora kutyát "hatástalanitani", de nincs annál mocskosabb módszer, hogy bármilyen érző lényt késsel megölni, mert gondolom nem egy mozdulattal metszed el a torkát, vagy ilyesmi. Ha valaki még tanul is ilyet, akkor meg főleg tudni kéne, hogy hogyan kell egy kutyát önerőből megfélemliteni. Annyi az egész, hogy nem kell egyből vérengzeni.
2018. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!