Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mikor meglátja, hogy...

Retkeske kérdése:

A kutyám mikor meglátja, hogy fel akarom rá adni a hámot visszahúzódó lesz. Talán megcsíptethettem valamikor? Ezért fél? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Lehet, hogy megcsípted vele, de az is lehet, hogy kényelmetlen neki a hám vagy szimplán csak nem tetszik neki amikor ráadod, stresszel.

Jutalomfalattal próbáld meg ráadni, ha biztos vagy benne, hogy nem kényelmetlen neki. Amennyiben mégis az, tanácsos hámot váltani.

2018. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó és félelem jelét mutatja, Kényelmetlen neki a hám. Ha csak simán nem hagyja magát, türelmetlen kivárni amíg ráadod. Az enyémek elugrálnak amikor rájuk próbálom adni a pórázt, pedig semmi rossz emlékük nem fűződika prázhoz és ezzel jelzik, hogy "Ne totojázz már, menjünk" - vagyis én így vettem észre :)
2018. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hámot meg hamarosan fogunk váltani..
2018. okt. 22. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Dalmatád van esetleg??? Vagy ismersz Dalmata gazdit?
2018. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!