Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya TUDJA, megérti, hogy...

A kutya TUDJA, megérti, hogy meghalt a társa, a másik kutya?

Figyelt kérdés

Nagyobbik kutyámat a nyáron megmérgezték.

Hiába kezeltük két hétig - az állatorvos már azt mondta, az inye szine rendbe jött, még egy hétig, a szomszédom szerét ejtette valahogy, hogy még egy adag mérget adjon neki, mert egyszerre összeesett, nemigen állt fel többé és kénytelenek voltunk elaltani.


Amikor ennyire elesett állapotba került, nem tudott feljönni a lépcsőn, a földszinten aludt napokig.

A kicsi kutya, aki imádta, reggelenként rohant le hozzá.

Én a nagy izgalomban, szorongásban, hogy mi lesz a naggyal, nemigen foglalkoztam a kicsivel, bevallom.


Aztán amikor el kellett altatni, eltemettük, nem mutattuk meg a kicsinek.

Ő másnap reggel leszaladt a földszintre, körbeszimatolt.

Talán a kertben megszimatolta a társa sirját.

És több soha nem kereste.


Létezik, hogy megértette, hogy meghalt?

Azóta hiába mondom neki a másik kutya nevét, egyáltalán nem reagál.

Viszont félősebb lett, nem nagyon eszik szegény.

Mintha tudná, hogy a szomszéd ölte meg a társát, már nem rohan fel a kert felső részébe, mint régen, ámbár nem is nagyon merem felengedni, mert tudom, hogy a pszichopata lesben áll, hogy őt is megölje.



#mérgezés #kutyagyász #pszichopata szomszéd
2018. okt. 24. 01:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

9-es részvétem!

Ilyen egy kutya: egy csodálatra méltó élőlény!

2018. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Meg. Mikor nagyanyámék kutyája meghalt, a lánya folyamatosan kereste, majd depressziós is lett. Egy év se telt el és ő is elment...
2018. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!