Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megugatja, akit nem...

A kutyám megugatja, akit nem kedvelek, honnan érzi ezt, más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
Nem minden esetben, de általában az arrogáns emberekkel csinálja ezt, rögtön kiszúrja.

2018. okt. 24. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Testbeszéd, hanglejtés.
2018. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én már tapasztaltam. Szerintem érzi és látja rajtad, hogy nem kedveled őket. Hallhatja a hangodon is, amikor róluk beszélsz, ugyanis a kutya nem a szavakat érti, hanem a hangsúlyt, hanglejtést.
2018. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És még ezer más dolog, vegyianyagok kibocsátása például.
2018. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

én kicsit félek a kutyáktól, persze a mi családunk kedvencét imádom :)

csak a legtöbb kutyus kiszámíthatatlan az idegenekkel, neveltetés kérdése is szerintem

van aki majd szét szedi a kerítést mikor meg lát, meg van olyan is aki addig bújik amíg meg nem simogatom

egyek ismerősömnél a kutyus mindíg felugrik az ölembe amikor leülök, ismerősöm állítja, hogy senkinél nem csinál ilyet, de hozzám valamiért ragaszkodik



szerintem rengeteg dolgon mullik, hogy kit kedvel egy kutya és kit nem

bár a legtöbb kutya aki mindenkivel agresszív és ténylegesen kiszámíthatatlan, azokat gyakran bántalmazzák is

2018. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk teljesen random, hogy kit ugat és ki a haver neki elsőre...
2018. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!