Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrierem "meg van...

A bullterrierem "meg van őrülve" de nem merem együtt altatni a kis angol bulldogommal mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos bullterrierem lány. Most jött hozzá egy kis 9 hetes angol bulldog kan. A bullterrierem folyton mögötte van nem engedi egy percre sem féltünk hogy bántani akarja bár soha még apró morgás sem volt a családtagokra sem sem más kutyára.

Külön alszanak a nagy bull a szokott helyén a kis bulldog általában a nappaliban. Ma a kicsi a testvéremmel aludt volna a bull velem viszont elaludt felébredt. Nem találta a kicsit és ugatott morgott kaparta az ajtót ahol bent aludt. Beengedtem fel az ágyra és leült felkeltette a kicsit teljesen lehiggadt. Nemtudom mi lehet a baj félek őket együtt hagyni. Hiába szelíd és bizok benne de nagyon erős a korához képest nem akarom hogy véletlenül is bántsa a kicsit aki tud segitsen egyenlőre visszament a helyére aludni :(



2018. okt. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, eddig nem bántotta és soha nem morgott rá. Nyugtalan volt, mert kereste a kisbarátját. Ha semmi agresszió jelét nem mutatja, nem fogja bántani. A mi cane corsonk sem ült soha a tacsi fejére, nagyon szelíd és óvatos volt mindig mindenkivel. Ne parázd túl, mert megérzi a kutya és amiatt ideges lesz.
2018. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És, kérlek szépen, használj vesszőt, lehetőleg helyesen, mert szinte értelmezhetetlen zagyvaság az írásod.
2018. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi csak gyorsan írtam. Nem volt semmi jele agressziónak mióta velünk van. A kicsivel sem. Csak most ez. Lehetséges hogy attol félt hogy el akarjuk venni tőle?
2018. okt. 28. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az anyai ösztöne az. Védené a picit, szem előtt szeretné tartani. Ha evés közben sem mutat semmi agressziót, ha pl a kisebb beleeszik az övébe vagy csak ott van, akkor szerintem nincs miért tiltani tőle. Ezzel csak még jobban feltüzelitek.
2018. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Evés közben sem, sőt van amikor engedi hogy beleegyen a tápjába de akkor arrébbviszem a sajátjához. Gondoltam erre én is,hogy sajátjának tekinto de azthittem még fiatal ehhez.
2018. okt. 28. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy kutya kölyköt bánt, ott már hatalmas problémák vannak, úgyhogy ezen ne aggódj.Engedd őket össze, aludjanak együtt, így szokják/ szeretik meg egymást. Amin aggódj, hogy két tök más energiaszintű kutyát választottál, úgyhogy ezzel majd lehet később lesz probléma.
2018. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!