Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van két kutyánk, összeverekedt...

Van két kutyánk, összeverekedtek. Mi tévők legyünk? SOS

Figyelt kérdés
Első kutyánk egy ivartalan nőstény foxi-stattford szerű keverék kutyus. 10 hetesen hoztuk el a gyepmesteri telepről. A második egy utcán talalt kan stattford-vmi vadászkutya szerű keverék. Szintén ivartalanítottuk. A kutyusok összeszoktak kb 3 éve voltak együtt problèma nélkül. Egyik ismerosunk talált egy kis westie-t, ideiglenesen befogadtuk, de nem találtunk neki gazdát, nálunk maradt. Kan kutya volt, nem lett ivartalanítva. Egy évig egyutt volt a három kutya látszólagosan probléma nélkül, együtt mentünk mindenhová, mindaddig amíg valamelyik kutyus szó szerint letépte egyik éjszaka a lábát. El kellet alltatni, nem akartam hogy szenvedjen, nyílt lábtörése volt.... Tragikus eset volt. A minap etettem a kutyákat, végeztek, jövök be, hallom veszekednek. Kimegyek és azt látom hogy a kan kergeti a nőstényt, ugat utána és a nőstény sántítva biceg. Nem láttam mi történt. Utána igencsak elvertem a kan kutyát és becsuktam a garázsba , a nőstényt behoztam a házba, mivel benn szoktak lenni. Mi tévő legyek? Mi történhetett? Valamelyik kutyának mennie kellene a háztól hogy elkerüljek egy hasonló esetet mint volt? Mégegyszer azt ami történt nem szeretném átélni. Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!!!! Ma éjszakára is kicsuktam.

2018. okt. 30. 23:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy befolyásolja.


9: csak az a baj ezzel a felfogással hogy egyből habzó szájjal ordibálsz hogy gyilkos mikor meglátsz egy bull típusú kutyát. Közben azt se tudod milyen fajták, miért, mit, hogyan... Onnan tovább nem fogadsz be semmit hogy gyilkos. Tudatlan, fejlődésképtelen maradtsz, nem vagy képes belátni, hogy a kutyatámadások egytől egyig az ember hibája. 0 ismerettel azt hiszed te vagy a legokosabb.

2018. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
Bocs haver, rossz tapasztalat a staffordshire terrierekkel... azért mert köztük is van 1-2 normális, úgyanúgy nem fogom őket szeretni unblock, mint ahogy a nem ma barnultakat sem szívlelem, csak azért mert van köztük egy pár kivétel. Ennyi, na szevasz.
2018. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan erről beszélek. :)

0 tudás. Szektákat megszégyenítő meggyőződés.

2018. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Whatever man :D
2018. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
Akkor dédelgesd az idegbajos bulljaidat, csak ne engedd kutyák közelébe őket.
2018. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Ugyancsak magamat tudom ismételni. Semmi ész, nagy száj
2018. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ismételgesd magad, ha ennyi időd van :D
2018. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Neked meg ennyi eszed hogy idáig ér. Az ilyen emberek miaat nem haladunk előrébb
2018. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem éred fel ésszel a valódi helyzetet. Elvakult vagy
2018. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Oké fater, észérveket még mindig nem hallottam miért ne higyjem, hogy a staffok szuperszociális, más kutyákkal simulékony drágaságok. Hajtogasd csak mennyi eszem van, magadat minősíted :D Inkább sorold miért is kéne a saját tapasztalataim ellenére azt hinnem, hogy a bull típusúak legalább 90%-a nem akar más kutyát megtámadni. Halljuk.
2018. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!