Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak az...

Mi baja van a kutyámnak az agarakkal?

Figyelt kérdés

Konkretan nem minden agárral..

Van egy bull tipusu kutyám, szocializálva van. Rendszeresen hordom kutyák közé. Több agárral is játszott már nem volt probléma.

Viszont a közelünkben laknak ketten akik agarakkal járnak ki vadászni és egyik agarukat sem csípi a kutyám. Ilyen reakciot még nem tapasztaltam más kutyámmal szemben, eléggé agresszivan ugatja őket, alig lehet vissza tartani.

Mi lehet az oka? Probaljam meg ossze ismertetni őket? Vagy azt inkabb hanyagoljam?


2018. nov. 1. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Más kutyával szemben *
2018. nov. 1. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, de agárral vadászni nem tilos?
2018. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De igen, tilos!


De engem az én kutyám reakciója érdekel, hogy miért csinalja ezt.

2018. nov. 1. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vadászatellenes a blöki.
2018. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy érzi rajtuk a rosszat!! 😀😀😀
2018. nov. 2. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, vizsgázott kutyával lehet. De gondolom nincs nekik ilyenjük, mert munkavizsga jellegű, és nem kevés pénz, idő, energia. Azt gondolom, hogyha neked jól szocializált kutyád van, de velük nem jön ki, akkor lehet, hogy bennük van a hiba, vgy: nem minden kutya jön ki, még nevelés esetén sem egymással. Ők nem.
2018. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!