Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

4 éves ivartalan szuka keverék.Néhány hete nagyon csúnya fekete váladék van a fülében.Elvittem a helyi dokihoz,hogy nézze meg adjon rá valamit neki.Kitakarította tett bele cseppet,adott neki gyulladás csökkentő injekciót és írt fel cseppet azt mondta egy hétig cseppentsek neki reggel-este aztán 2 óra múlva takarítsam ki.Sajnos csak este tudtam mivel reggel nem tudom,mert suliba vagyok és rajtam kivül mindenki undorodik ettől.Már 3 hete,hogy dokihoz vittem,de nem javul az állapota fáj neki.Minden este cseppentek és takarítom.

Vigyem másik dokihoz?mert ő azt mondta fülgyulladás,de volt már fülgyulladásos kutyám és nem hasonlít rá(mert az barna váladék lenne ez meg korom fekete)

Meg ez a doki még a macskanáthás cicának sem adott antibiotikumot.

Vigyem fel a városba dokihoz?

Írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban.

Nagyon félénk és nem nagyon akarom kitenni a buszozással járó stressznek,de ha ez az egyetlen megoldás.Mert a helyi dokinál is odakakilt az asztalra félelmében.


Mi lehet a baj,hogy nem múlik neki?


2018. nov. 9. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el másik dokihoz, mert a fekete "váladék" lehet atka is, arra nem csak gyulladáscsökkentő kell, hanem valami atkaölő is. Vagy kérdezz rá ennél a dokinál, hogy ez nem atka e?

Sajnos előírás minden esetben a napi 2x-i kezelés, mert anélkül hatástalan.

Ameddig a kutyusod meg nem gyógyul, kelj fel 20 perccel korábban és végezd el, mert ha nem teszed, csak a pénzt dobálod ki feleslegesen.

2018. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!