Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
par napja meg vagyok fazva, es a 6 honapos kutyusom valamiert nem birja elviselni ha orrot fujok. ugat, ugral ram, rangatja a ruham. es tok vicces, de nem ertem miert csinalja mert pl a hajszarito meg a porszivo hangja nem zavarja. valakinek csinalja meg ezt a kutyaja?

2018. nov. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"es tok vicces"


Pont ezért csinálja, mert látja hogy tetszik neked. Ha zavar, tiltsd neki. De ha nevetsz rajta, akkor játék marad csak neki.

2018. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem zavar, csak erdekel mi az oka hogy ezt csinalja
2018. nov. 13. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutyák bármiere képesek. Az én kutyám egy narancssárga kukától fél (Morog ugat rá ) Rossz élmény lehet neki ez a hang .

)

2018. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én előző kutyám pl. a fényképezőgép kattanására ugrott kölyökként a nyakamba. Szokatlan zajra szoktak így reagálni, célszerű rászólni, nem hagyni, hogy ezt csinálja. Most még lehet, hogy nem zavar, de hosszú távon egy ilyen szokás nagyon kellemetlen szituációkhoz vezethet.
2018. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!