Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás bejelentése hogy...

Állatkínzás bejelentése hogy zajlik?

Figyelt kérdés
A falumban egy rossz környezetben láncon tartanak egy kutyát. Nem rég vettem észre. A hában szerintem villany sincs, romák lakják, és ismerem őket ezért gondolom azt hogy a kutya nincs jó helyen. Bejelentettem a közeli állatvédőknek de azt mondták hogy ők csak egy hirdető oldal. Mivel nagyon fiatal vagyok nem akarok belekeveredni semmibe de a kutyust nem akarom rossz körülmények között tudni. Azt javasolták hogy jelentsem be de félek hogy bírósági ügy lesz belőle és közöm lesz hozzá. A kutyát sajnos nem tudom befogadni és elhozni sem mert szerintem az lopás lenne és a szüleim sem engednék. Valakinek van jó tanácsa hogy mit lehet tenni?

2018. nov. 16. 14:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia! Mi lett végül?
2018. dec. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A Nyíregyháziaknak bejelentettem, képet csak a házról tudtam a kutyáról nem De remélem észreveszik rajta hogy nem egy olyan állapot ahol a kutya jó helyen van. A képet megnézték de nem írtak vissza.
2018. dec. 16. 23:47
 13/16 A kérdező kommentje:
A mai nap kaptam választ, és nem tettek lépéséket az ügyben
2018. dec. 26. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:

Valaki segíteni, nálunk is van ilyen a faluban, kb. félméteres láncon van a kutya a FA TÖVÉBEN, csontsovány és még vizet sem adnak neki. A szomszédok hordanak neki maradékit, plusz vizet...


Szánalmas, hogy semmit nem lehet tenni.

2019. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiknek kell írni?
2019. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Írtam a tetovált állatvédőknek, de ők csak megnézték az üzenetet. A Nyíregyháziaknak is írtam de ők nem tudtak tenni semmit. Pár napja láttam egy kutyát, jó bőrben volt. Ahol belátok a házba az utcáról ott mindig csak egy fekete foltot látok a falnál, nem biztos hogy ott van a kutya. Amikor arra járok mindig figyelem.
2019. jan. 30. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!