Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog vagy Cane corso...

Argentin dog vagy Cane corso első kutyanak? Milyen kutyák?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyedet (is) kell jól választani én mindig is természetre választottam ki a kutyáim. Nemrég fogadtam örökbe egy cane corso-akita keverék lánykát, nála jobb természetű kutyát el sem tudnék képzelni. Fogékony, engedelmes, nyugodt, nem félős, és kutyákkal is játékos, konfliktuskerülő. (Kamaszkorban jár.) Ehhez képest a tesók igazi kis terroristák voltak - pörgősek, dominánsak, zsákmányosak.

Tenyésztőnél és menhelynél ill. fajtamentésnél is lehet ismerkedni a kutyákkal, sőt, egy felelősségteljes gazdijelölt szerintem akar is először ismerkedni.

Van lusta amstaffunk menhelyről és hiperaktív bernáthegyi-keverék mackónk is. Igaz, tőlük nem várható, hogy hozzák a fajtajelleget, de a tenyésztői almokban is hidd el, hogy mindig van "olyan", és van "sokkal olyanabb".

2020. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!