Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A póráz, a nyakörv és hám,...

A póráz, a nyakörv és hám, mindegyik jó labradorra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó mindegyik, mindegyikből van különböző méret. Fressnapfba bemész, ott a-tól z-ig minden van. Nyakörv, hám, póráz méreretezve van... de nem egészen értem a kérdést, nem egyértelmu h jó rá?
2018. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
például kiskutyára ha tanítani szeretnéd hogy séta közben ne húzzon akkor első körben a hám nem jó választás :)
2018. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a másodikhoz, én azt tapasztaltam, hogy a hámba könnyebben belefekszik és könnyebben húz. Megtanulja. Persze, vannak elvileg spéci húzás elleni hámok is. Ha már amúgy szépen sétál pórázon, akkor vennék neki, mert kényelmesebb sokszor neked is, neki is. De én elvagyok hám nélkül, sőt.
2018. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hám eredetileg húzásra van, így az mindennapi használatra nem megfelelő.


Póráz(nem flexi, normális, fix hosszúságú) +nyakörv pedig kötelező közterületen

2018. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi golden retin (végül is hasonló a labihoz) csak utazásnál használtunk hámot meg nagyobb kirándulásnál, szóval ha neki nem megszokott helyre mentünk, ahol nem árt, ha jobban meg lehet tartani, mint a nyakörvvel.

A hétköznapokban nyakörvvel meg csúszópórázzal sétáltunk, bár őt simán lehetett póráz nélkül is vinni, engedelmes kutya volt. :)

2018. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!