Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hét hetes kutyának lesz...

Egy hét hetes kutyának lesz valami baja a frontline-tól?

Figyelt kérdés
Nem raktam rá az egészet, csak 1-1 cseppet a füle közé meg a farka tövébe, de felelőtlenül későn olvastam el az utasítást, hogy 8 hetes kor alatt nem ajánlott a kutyának. Lehet tőle valami baja?
2010. jún. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, most az az egy hét ide vagy oda.
2010. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlenül volt ráírva. Figyelgesd, és ha bármi gyanúsat látsz, rohanás dokihoz.

Persze nem biztos, hogy ilyen szemmel látható gond lesz, lehet, hogy majd csak 10 év múlva jön elő, hogy a mája vagy valamelyik fontosabb szerve ramatyabb, mint a többi, és sose fogsz rájönni, hogy ettől volt, de ezzel mostmár úgysem tudsz mit kezdewni. Ezt nem ijesztgetésnek mondom, csak egy kis biztatásképpen, hogy legközelebb előbb olvass, és utána vegyszerezz.

2010. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajjjjj, miért nem lehet előbb elolvasni a tájékoztatót?

Egyrészt fiatal még ehhez a kutyád, másrészt nagyon nem a füle környékére kell tenni, hanem végig a gerince mentén kell csepegtetni.

2010. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt írja a papír, hogy a feje búbjára kell tenni, plusz az utolsónak mondanám, hogy egy kérdést tettem fel, nem letolást kértem, elég bűntudatom van így is és eléggé kétségbeestem anélkül is hogy bíztatnának..
2010. jún. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!