Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KONG vélemények?

KONG vélemények?

Figyelt kérdés

Karácsonyra vettem egyet a kutyának. L-es méretűt.

Kicsit tartok tőle, hogy hamar kiesnek majd belőle a kaja darabok, és így nem köti le vele magát eléggé.

Rágni biztos nem fogja, mert azt nem szeret, érzékeny az ínye.

Arra gondoltam hogy majd lokdosi meg forgatja, amíg ki nem jönnek belőle a szemek. Remélem erre jó lesz. Használ valaki ilyet?

Fressiből hoztam, ott voltak hasonló termékek, de végül ezt láttam a legjobbnak.


2018. nov. 25. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb és legmasszívabb nem amstaff-biztos
2018. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon apró darabokat raksz bele, és jól megtömöd, akkor egy darabig el fogja szórakoztatni.


Az enyém sem rágja, hanem dobálja. Szereti nagyon.

2018. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fersis van nekem is, agaramat leköti nagyon. Ő rájött, ha a lábával lefogja, nem forog. Annyiban bonyolítottam meg, hogy natúr tömlőssajtot (sózatlant, vagy van spéci belevaló pástétom) kentem bele, abba nyomkodom a jutit. Marha macera takarítani utána a de a kutyát baromira leköti.
2018. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!