Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lablador vagy dalmata?

Lablador vagy dalmata?

Figyelt kérdés
lakásba szeretném 4 gyerek mellé 1 lány kutya és 1 lány cica mellé
2010. jún. 26. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

dalmatát nem akarom leszólni, de neki eredeti feladata hogy hintók mellett szaladjon dísznek.Kb ennyi, mondjuk úgy hogy nem a legokosabb fajta.


A labi meg egy jóindulatú tanulékony mackó.

A szőrét mindkettő fogja hullatni.


Akik szerint meg lakásba csak kis kutyákat lehet tartani nem tiszták. Egy nagytestű kutya elheverészik egész nap a séta alatt meg elfárad.ha lefárasztod nincs velük baj.

2010. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egyik kutyát sem javasolnám lakásba. A labrador egy jóindulatú mackó, de dűlt-borít mindent, a farokcsapkodása egyenesen életveszélyes :) A dalmatának meg rengeteg mozgásra van szüksége, amit egy lakásban nehezen lehet megoldani. A golden retrieverhez mit szólnál? Szerintem szebbek, mint a labik és nyugodtabbak is, attól, hogy a szőre kicsit hosszabb, nem hagy maga után több nyomot mint a labrador.
2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Dalmatát semmi féleképp sem.Képes meg bolondulni,akár milyen jól van nevelve,foglalkozva vele.Nekem volt egy dalmatám...
2010. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én is inkább labit
2010. jún. 28. 16:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Lakásba egyik sem, válasz inkább egy másik fajtát amelyik nem igényel enyi foglalkozást. Mindkét fajta rendkívul mozgékony és ha nincsenek lemozgatva rombolnak.
2011. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!