Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Húsliszt a tápban! Jó vagy...

Húsliszt a tápban! Jó vagy rossz? Kutya és macska esetén is érdekel.

Figyelt kérdés

A húsliszt nekem nagyon szintetikusan hangzik és nem túl bizalomgerjesztő

Rossz ha benne van a tápban, vagy jó?



2018. nov. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindegyikben van, meg a markasakban is. Ebben a videoban epp azt teszteltek hogy a markas jobb-e vagy az olcso, es meglepoen egyforman jok/rosszak!


[link]

2018. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A húsliszt szárított hús őrölve, semmi szintetikus dolog nincs benne.
2018. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a jó ha a tàpban húsliszt van. Ha rá van írva hogy 25% bàrànyhúsliszt (vagy más néven dehidratált hús), na az tényleg színtiszta bárányhusi,amiből már kisajtoltákna vizet ès tényleg csak a "lènyeg" van benne.

De ha simán csak 25% bárányhús van ràírva, annak kb 60-70% -àt le kell vonni,ami a víz, tehàt valójában csak kb 8-10% hús van benne. Vagy még annyi sem.

2018. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon jó dolog ha egy táp nagyrészt húslisztet tartalmaz.

Fontos: Nem mindegy, hogy van megfogalmazva az összetevőknél. Csirkeliszt, vagy csirkeHÚSliszt. A sima csirkeliszt kerülendő, lévén a csirke egyéb részeit is tartalmazhatja, nem csak a húsát, de a húsliszt valóban szárított, porrá őrölt húst jelent, ami tápanyag szempontjából szuper.

25-35% húsliszt nagyjából 60-70% friss húsnak felel meg, legalábbis tápanyagokat tekintve.

A legjobb tápok húslisztet, szárított húst esetleg dehidratált húst tartalmaznak, némi friss hússal vegyesen.

2018. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mostmár megnyugodtam


Carnilove tápban elég sok van, jó minőségű táp és kicsit tartottam tőle

2018. nov. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!