Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy úgy tartunk egy kutyát, hogy közben az egész család ki nem állhatja és valójában mindenki abban bízik, hogy minél előbb elpusztul az a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Van egy bordeauxi dog kutyánk, aki idén lesz 9 éves. Egyszerűen föld sötét kutya, és amiatt az egész család utálja. Mi már húgommal kicsi kölyökkora óta úgy gondoltuk, nem jó helyen van nálunk, el kéne ajándékozni egy szerető gazdinak, aki tényleg szeretettel fogja nevelni, gondozni, mert mi nem tudjuk őt megszeretni... Sajnos sok év után sem sikerült Őt megszeretnünk, amiről persze a szegény kutya nem tehet. Egyfolytában vérre menő viták folynak arról, hogy ki vigye le sétálni, ki vegye meg neki a kutya kaját, és ha valamelyikőnkhöz odamegy, valójában senki nem tud örülni neki, mindenki elzavarja, legfeljebb egyszer megsimogatjuk egy héten. Kínozni semmiképpen nem kinozzuk, allatbaratok vagyunk és ellene vagyunk mindenféle állatkinzásnak, éppen ezért, hogy ne érezze a szegény kutya, hogy itt ő mindenkinek csak egy felesleges púp a háta közepén, beszéltünk anyával, hogy ajándékozzuk el, de sajnos ő nem megy bele, merthogy már túl öreg az állat, pedig pont anya az, aki képtelen normálisan gondozni, foglalkozni vele, és ő az, aki elsőként hangot adott annak, hogy remélhetőleg mostmar nem sokáig fog élni egyébként sem. És aztán szép lassan, de a család többi tagja is kinyilvanitotta, hogy ők is ebben bíznak...

Szerintetek normális hozzáállás ez egy felnőtt embertől? Ha baj van a kutyával, állatorvost sem képes hozzá hívni, mert olyan szinten szarik rá... Én és a testvérem teljes mértékben helytelennek tartjuk azt, hogy csak azért maradjon szerencsétlen állat egy olyan közegben, ahol érezhetően nem kedvelik, mert idős. Van egy macskánk is, őt persze mindenki agyon babusgatja, simogatja, ő az első, ő kap meg minden kaja maradékot is, ő jöhet be hozzánk a szobába is, őt minden órában megsimogatjuk, vele játszunk, stb, míg a kutyát teljes mértékben hanyagoljuk. Ez MIÉRT JÓ?

Vélemények érdekelnének.



2018. ápr. 10. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
miért úgy kérdezed mintha te nem ezt csinálnád? Ez semmiféle képen nem jó a kutyának, ha anyádat úgysem érdekli akkor ajándékozzátok el a háta mögött, még örülne is szerintem, és bár fizikailag nem kínozzátok, attól szellemileg elég padlón lehet szegény. 15 évet még simán megélhet, inkább keress neki megfelelő gazdát.
2018. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy én, sőt, a a tesóm is pontosan azon lennénk, hogy jó gazdit keressünk neki! Nekünk sem jó ez, a kutyának meg főleg nem.
2018. ápr. 10. 21:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hírdesd meg a neten, hátha valaki beleszeret.
2018. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ha ide tudtal îrni, akkor a netet tudod hasznàlni. Ha van bennetek minimàlis embersèg tesóddal keressetek egy gazdit a kutyànak. Ìrd le egy hirdetèsbe ezeket ès tegyel fel róla kèpet. Ès mikor anyukàd nincs otthon adjâtok oda. Ez kegyetlensèg, amit csinàltok. Lesz màs aki szeretni fogja, ha ti nem tudjàtok.
2018. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Leeeel
2018. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozzátok el a család tudta nélkül. Ez nem normális. Én ezt nem akarom elhinni, hogy ilyen van. Miért?? Miért nem lehet szeretni szegénykét?
2018. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem miért kellett várni 9 évig ..

Vagy várj .. Egyáltalán minek vittétek haza, ha eleve nem akartatok kutyát?

Vissza a jelenbe .. Örökbe fogadhatom Tőletek?

2018. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Úgy különben ez nem egy kamu kérdés? Nem tudom elhinni, hogy vannak ilyen lelketlen emberek ..
2018. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

2 opcióban reménykedem..


1 valóbban kamu kérdés..(de akkora a gondokat is kegyetlen..)

2 ha igaz..akkor az utolsó kedves válaszoló boldoggá teszi az ártatlan kis kutyát végre!

2018. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanuló pénz volt. Sajnos a kutya kárán. Soha többet ne merjetek semmilyen állatot vállalni! Teljesen alkalmatlan rá az egész család!
2018. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!