Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám összeverekedett egy...

A kutyám összeverekedett egy másikkal S O S. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Hátul a kertben voltunk mikor egy nemet juhász kutya rátámadt.

Most vérzik a füle és nyaka körül.

A kötelező oltásokat megkapta



2018. dec. 1. 12:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Semmire nem mész vele, el kell vinni állatorvoshoz hogy rendesen kitisztítsa a sebeket, az is lehet, hogy varrni kell, nyilván a seb nagyságától függ.
2018. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Most fogom alaposabban átvizsgálni.

Aztán leírom hogy mit vettem észre

2018. dec. 1. 12:49
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Betadinnal nyugodtan kezelheted. Ne hagyd magára, de ne tutujgasd. Játszatok, foglalkozz vele, legyetek együtt, így mindketten megnyugszatok. Ha nem csak felületi a seb, akkor viszont mindenképpen vidd orvoshoz.
2018. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ok
2018. dec. 1. 12:51
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem, hátul nincs kerítésetek a te kutyátok mégis szabadon van az udvarban és kimehet? Írtad hogy miután visszajött, ergo a kutyád is kiment. Nagyon nagy felelőtlenségre vall, így a kutyád mindig ki van téve más kutyák támadásainak, illetve a te kutyád is veszélyt jelenthet mások akár szabályosan, pórázon sétáltatott kutyáira ha arra mennek, ő pedig ki tud menni hátul.
2018. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Na szóval!

Van egy közepes méretű udvarunk. Az elvan kerítve. És én hátra szoktam velük menni a kertbe. Ott kaparásztak mikor hirtelen jön a másik kutya. A harc vége után bevittem az udvarba majd bezártam az udvarajtót.



Most átnéztem és csak a füle hegye vége vérzik neki. Bekentem betadinnal.

Amugy fekszik de amikor kimegyek akkor jön ide hozzám és csoválja a farkát. Aki elmegy az utcán azt ugyan úgy megugatja.

2018. dec. 1. 13:01
 17/27 A kérdező kommentje:

Van mellette egy másik kutya. A társa.

Azt kisebb kutya. Azt most álladóan nyalja a fülét ahol vérzik.

2018. dec. 1. 13:18
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha látok rajta valami furcsát akkor viszem a dokihoz.
2018. dec. 1. 13:21
 19/27 A kérdező kommentje:
Most csak erőteljesen fekszik/pihen.
2018. dec. 1. 13:44
 20/27 A kérdező kommentje:
Most már evett is és mondhatni futott is de miután bementem már ment vissza ő is feküdni.
2018. dec. 1. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!