Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat, hogy egy helyre piszkítson?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
"ODA SZARJ" vezényszóval ;-)
2010. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha viszed ki pisilni akkor mindig oda vidd, ahova szeretnédo hogy piszkítson, és ha elvégzi, adj neki jutalomfalatot. Vezényszót is használhatsz, persze nem olyat mint az elso írta, én azt szoktam neki mondani hogy pisilj, vagy kakálj.
2010. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy mindenhonnan a lehető leggyorsabban összeszedtem az ürüléket, de a kijelölt helyen mindig hagytam 1-2 adagot, így legközelebb is ahhoz közel tojt. Ezzel a módszerrel sikerült egy kb. 4m*8m-es sávra korlátoznom ezt a tevékenyégét. Előfordul, hogy néha máshol is elengedi, de szigorúan csak az udvar szélén, azokra a területekre nem piszkít, ahol az ideje nagy részét tölti.


Eredetileg körbekerítettem neki egy homokkal feltöltött részt és oda akartam szoktatni, de ez nem jött össze, ugyanis a macskák 2 nap alatt odaszoktak, a kutya meg oda járt macskaszart zabálni, de ő nem ott végezte el a dolgát.

2010. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak, köszönöm az értelmes hozzászólást...


Egy amerikai akitáról van szó az sajna lemaradt..:P Őt nem tartom lakásban, de a homokos módszerre én is gondoltam, csak felénk is elég sok az elszaporodott kobor macska.... Na mindegy szerintem ezzel fogok én is próbálkozni.

Köszönöm a válaszokat :) További szép hétvégét nektek!

2010. jún. 27. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!