Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen?

Milyen kutya legyen?

Figyelt kérdés

Dolgozom, 25 eves vagyok orokolt lakasban lakom. Delutanom szabad. Nincs kert. Mar gyujtogetem ra regota a penzt, van ra 300.000 ft-om. Csak tenyesztotol. Irjatok kennel nevet is. Reggel eu seta, du sok jatek, futni is jarok, este is seta. Sok a szabadidom, nkncs ferj es gyerek, jarnek vele kutyasuliba.

Panelba valo nem tipikus panel kutyat szeretnek. Pl nem csivavaban gondolkodom.


2018. dec. 6. 16:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Bármit, csak mopszot NE!


Állatkínzás ennek a fajtának a tenyésztése.

Téged nem zavar, hogy nem kap rendesen levegőt, és fuldoklik? Szerintem undorító, hogy egyes emberek ezt még cukinak is találják.

2018. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Barátnőméknek 2 is van, öregek már, de nagyon imádni valóak. Akkor, ha nem mopsz, milyen fajtát javasoltok? Jó lenne, ha a futás mellett szeretné azt is, hogy elheveredünk a kanapén néha és pihenünk. Egyszerre kanapé-kutya és futni is lehet vele?
2018. dec. 7. 14:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Whippet, kis olasz agár.
2018. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :D
2018. dec. 7. 14:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Még mindig whippet! Ha akarod nagyon tud futni, barátságos, eltesped a kanapén is nyugodtan, és pórázon is bírja a sétát. Tehát nem pörög túl. A kutyámnak van egy kis whippet barátja, hát zabálnivaló :)
2018. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!