Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok dönteni, hogy...

Nem tudok dönteni, hogy Labradorom vagy Dalmatám legyen? Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 12:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Tudsz -e nagy területet biztosítani nekik,mert mind a kettőnek nagy terület illetve mozgás kel.A labrador igen szerény és gyönyörű fajta.A Dalmata igen makacs és elég sok a mozgás igénye,alig lehet kimeríteni.Szerintem a LABRADORT VEDD MEG :) .

2010. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Akiteki ***** válasza:

Az én kutyámnak is nekiugrott az iskolában (!) egy dalmata.

Pedig már haladó szinten járt. Ennyire nem lehet rossz az iskola, inkább a kutya hülye.

2010. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Labrador
2010. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
labri
2010. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Labrador udvar.

Dalmata ház.

2010. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A dalmata nem aranyos kis pöttyös! Tapasztalt gazdiknak való. Ha ez lesz az első kutyád, akkor minden képpen labrador.
2010. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

a dalmata lehet hogy szép, de nagyon "süket" (makacs) fajta. A városunkban egy dalmata van, azt mindenki ismeri. ugyanis mindig elszökik otthonról és nem megy haza.

Ismerősömnek labradorja van. egyáltalán nem bolond. szófogadó, állítólag nagyon könnyen tanult, jó jelzőkutya és még sose szökött el (5 éves).

2010. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek s azt hiszem, hogy elég hasznosak voltak ezek a tanácsok...Nekem ez lesz az első kutyám, de rengeteget tudok a kutyákról...Nagyon nagy a kertünk.Viszont néha türelmetlen tudok lenni...Emellett nem szeretem a nyugtalan, agresszív és hangos kutyákat..Szeretném hogyha sétáltatásnál nem ugatná meg a többi kutyát.
2010. jún. 28. 12:21
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyelj,az ugatás neveleés kérdése,vidd el kutyasuliba és akkor nem fog ugatni+ törődni is kell vele nem elég kirakni a kertbe.
2010. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Labrador elsőkutyásoknak való bárki bármit mond. Egy könnyen kezelhető kutya. A dalmata pedig egy társasági kutya sok törődést és türelmet igényel,de nem megnevelhetetlen.
2010. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!