Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a dobermann...

Mit gondoltok a dobermann fajtáról?

Figyelt kérdés
Öszintén!
2010. jún. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű kutya, az van barátomnak is, igaz már öreg, de még most is szép. A természete is jó, ha megfelelően nevelik, szóval szerintem remek kutya. Az egyetlen amiért nem tartanék az, hogy rövidszőrű, nekem meg a hosszúszőrű kutyák tetszenek.
2010. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyit, hogy szép, és nem érdemes azzal kínozni, hogy vágják a fülét.
2010. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nagyon tetszik. Szép kutyák, okosak, intelligensek és tanítani is lehet őket. Nagyszerű családkutya ha úgy van nevelve. Ellehet vinni kirándulni meg bárhová. Nekem az egyik ismerősömnek ilyen kutyájuk van most 4éves és van 3gyerekük. Imádják a kutyát nagyon szeretik. Azonban nem való mindenkinek. Erős kézzel kell vele bánni mert domináns kutya. Fontos kölyökkorban tisztázni vele ki a főnök és a szocializáció is nagyon fontos náluk. Én csak jót tudok mondani róluk. :)
2010. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második kedvenc kutyám.
2010. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése, milyen lesz. Van amelyik még egy csivavával is jól kijön :)


[link]

2010. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Okosak, igénylik a sok mozgást. Jó házőrzők. Elegáns, gyönyörű kutyák. Az ilyen kutyáknak már csak a termetük miatt is nagy a tekintélyük. Azt mondják, hogy egy kicsit ugatósak. Hát nem tudom, szerintem ez is nevelés kérdése. A mieink csak akkor ugattak, ha szükséges volt.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt hallodtam és úgy tudom, hogy ha rendesen van nevele kiváló családi és őrző kutya válhat belőle
2010. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szépség, nemesség, temperamentum, harmónia, ritmus, barátság, hűség, önérzet, erő, ügyesség, gyorsaság...ezek jutnak eszembe a kutyusról
2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden álmom egy ilyen kutya, csak mellékesen elmondom. Hihetetlenül hűséges, nagyon okos és gyönyörű kutya. A kiállása olyan nemességet sugároz neki, amely szerintem egyetlen más kutyának nincs. Egyébként a gazdival bohókásak, játékosak, de ha idegenről van szó, rendkívül bizalmatlanak. Nagyon jó házörzők, a csibészelés királyai, ebben száz százalékig biztos vagyok. Az, hogy öregkorára megvadul,nem igaz, csupán ha nem nevelik elég jól, akkor bolondul meg, őrjöng. Hozzá nem értő embernek nem ajánlok egy ilyen kutyát, ez biztos. A jövőben tervezek egy ilyen kutyát, remélem sikerül a megszerzése, és egy nagyon jó kutyám lesz.
2010. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!