Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyökkutyűmnak...

Nagytestű kölyökkutyűmnak vehetek rögtön 15kg. os Pro plan sensitive puppy-t?

Figyelt kérdés

Nagytestű 7 hónapos kölyökkutyámnak ma fogok elmenni venni

Pro plan puppy sensitive-t.Vehetek rogton 15 kg-osat?Biztos hogy jó neki az a tap?


2010. jún. 27. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Evett már ilyen tápot? Talán érdemesebb lenne először kipróbálni, hogy ízlik-e neki vagy nincs e tőle baja mert ha megveszed rögtön a 15kilót és kiderül hogy nem ízlik neki vagy esetleg valamelyik összetevőjétől baja van (megy a hasa vagy bármi más) akkor rád maradt a többi. Persze ha másnak oda tudod adni azt a tápot akkor nyugodtan.
2010. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sokan azt mondják hogy jó táp, de az én kutyám sokat fogyott tőle. Meg van benne kukorica, ami nem a legjobb. Acanát vagy Orijent próbáltad már? Szerintem sokkal jobbak, az acana olcsóbb, viszont ha pro planra van pénzed én inkább orijent vennék az a legjobb táp véleményem szerint
2010. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem evett még ilyet.Csak az a baj hogy most fogyott el a szokasos tapja és mar nemtudok rendelni.Ezt meg sokan dicserik. És a baj az hhogy most el fogunk utazni és egy hétig nemtudok venni neki.

Ezért kéne egy nagyobb zsak.Holnap utazunk.MA kéne venni

2010. jún. 27. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a webkutya.hu-n, én mindig onnan rendelek, és van amikor szoktak lenni kis kiszerelésűek is.
2010. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

biztos fog neki ízleni, de szerintem semmiképp ne vegyél neki annyit.

lehet nem fog ízleni neki, vagy allergiás lesz rá bár csak nem..na szóval sztem előbb vegyél egy 3 kilósat. az egy hétig kitart nem?

2010. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
A régit nem akarod venni, erről azt hallottad, hogy jó. Holnap utaztok, ma meg kell venni és sok kell, mert sokáig nem lesztek. Mi a kérdés?
2010. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd meg. A Pro Plan egy jó táp és a halas tápokat eleve nagyon szokták szeretni a kutyák. Hogy neki ez mennyire válik be, egy mintából nem derül ki, de abból sem, ha kapja 1-2 hétig, a hatása csak több hét után fog rendesen látszani. De egyébként is, azt hagy ne a kutya döntse el, hogy mit akar enni, hanem te, mert te vagy a gazdája. Én kizárólag akkor hagyok egy kutyát válogatni, ha komolyan beteg vagy esetleg vemhes/szoptatós, egyébként azt eszik, amit eléjük rakok, vagy nem esznek.
2010. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Először keverd neki a régi tápjával, különben hasmars lehet a vége.
2010. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

o.k. köszi ma megvettem a 15 kilosat.

Mennyi ideig keverjem?

2010. jún. 27. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 hét, de majd látod a székletén, hogy hogyan reagál rá.
2010. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!