Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak ennyire egy...

Miért tartanak ennyire egy kutyától az emberek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyás rendőrös sorozat. Ha elakar futni az illető, és meglátja a Német juhászkutyát, hogy utána fogják engedni, egyből megadja magát. Nem is ellenkezik. Meghallják a kutya ugatást, egyből lenyugodnak. Miért tartanak egy kutyától jobban, mint egy embertől, akinek van fegyvere, meg harcolni is tud?
2010. jún. 27. 17:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A kérdést nagyából már megválaszolták.

Nem csupán a kutyáktól, hanem az állatoktól. Elszoktak tőlük illetve hozzájuk se szoktak.

A filmbeli példa tényleg nem a legjobb.

A valóságban egy könygázspré és egy oldal vagy torok rugás a legtöbb kutyát meghátrálásra kényszerít.

Sokat kellett kutyákkal verekednem, mivel szarvasgombászként olyan erdő és pusta menti falvaknál, tanyáknál dolgoztam ahol gyakoriak voltak az elszabadúlt, kóborló ebek.

Egy két kutyánál több bizony még így is gondot okoz.

2011. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20:53-nak.


Azért egy tanyasi képzetlen kutyát ne keverjünk össze, egy képzett kutyával. A kiképzésen kölyök korától kezdve fokozatosan fel van építve hogyan kell ember ellen küzdeni.

Ám minket arra tanítottak, hogy kutyát egy magába nem hagyok harcolni. Ott vagyok én is, és a kutyát segítem, a kutya meg nekem segít.

2011. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát szerinted Rex nem a legtöbbet kereső kutya (volt) a világon? Hát nem? Mert szerintem igen. És legalább kétszáz csontot keresett havonta. De ezek csak pletykák, szerintem volt az majdnem négyszáz is.

Jerry Lee féltékenységében egyszer el is vakkantotta magát, hogyha annyit keresne, mint Rex, ő is Susie-val töltené az estéit...

2011. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!