Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú/márkájú nyakörv...

Milyen fajtájú/márkájú nyakörv, póráz nagy testű kutyának?

Figyelt kérdés
A szüleim vettek 6 ezerért egy szövet nyakörv póráz párost, de kb magától elállítódik a nyakbősége meg ilyesmi. Tudok ajánlani olyat ami nem 20 ezer környékén van de jó és a kutyusnak is elég? :D Staffordshire terrier.
2018. dec. 13. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Staffinak egy bőr byakörvet ajánlok, és van a fressnapfban s-m-l méretben kiképzőpóráz. A hosszuk ugyanakkora, de a méretezés a te markodra és a kutya súlyára van szabva. Egy normálisan pórázon közlekedni tudó staffinak elég az M-es. Ezek nem drágák.
2018. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rotihoz teljesen márkátlan bőr nyakörvet vettem bőr fogós de láncos pórazzal nem került 10ezerbe. Két éve nyúza sárba, hóba, kánikulába és semmi baja, persze bőr apolot hasznalok rá.
2018. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Nekünk anione márkájúak vannak, a vastagabbak (L-esek). Egyik kutya 26 kiló, a másik 40. Póráz ilyen fressnapfból vett világítós. Nekem nem volt gond velük.
2018. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a vagus dogsnál csináltattam szintén amerikai staffordshire terrier kutyáimnak. Textilből van, de nagyon jó minőség és nagyon strapabíró.

De pl a Musher is nagyon jó nyakörveket csinál és az El Perro termékek is nagyon jók (több pitbullos ismerős hasznlá El Perrot és bevált)


(sok sikert, csak aztán nehogy ott lobogj a póráz végén :D )

2018. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!