Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várandosság és kutyatartás?

Várandosság és kutyatartás?

Figyelt kérdés

8. Hónapos kismama vagyok, van egy bichon jellegű kutyusunk. Várandósság előre haladtával egyre kevesebb türelmem van a kutyushoz. (macerásak a séták vele)

Úgy érzem nem tudok ez ellen tenni. Nem tudom mi okból alakulhatott ez ki. Járt valaki hasonló cipőben?


Jól jönne egy-két tanács vagy megnyugtató válasz, hogy ez a terhességgel együtt elmúk. (remélem ☹️)

Különben nehéz lesz így az együtt élés. Mivel egy lakásban élünk vele. Napközben nekem kell levinnem sétálni, majd az új szülött mellett is, amit egyenlőre nem tudom hogy oldom meg. Úgyhogy mindenképp szeretnék ezen változtatni, de eddig nem sikerült csak rosszabb lett a helyzet. ☹️ Csak nyűgnek érzem.


Köszi előre is.


2018. dec. 19. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Azért ugye nem gondoljátok komolyan, hogy a kérdező egy idegen, tapasztalatlan gyerekre bízza a kutyáját??

Mi van, ha a kutya kirántja a pórázt és elazalad?

Mi van, ha feleszik valamit az utcán, és elakad a torkán?

Mi van, ha egy másik kutyával összeugrik?

Vagy csak simán nem fogad szót egy idegennek?

2018. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk és sajnos kevés az ismerős. Aki van ő is dolgozik. Lépcsőházban senki nincs akire bizhatnám.

Köszönöm a válaszokat! És hogy nem ítelkeztetek.

Még beszélünk erről párommal. És talán sikerül másik lakást találni a baba megszületése előtt.

2018. dec. 19. 19:30
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. Valóban nem jutna eszembe másra bízni. Én sem ismerhetem 100%-osan mikor melyik helyzetben, hogy reagál, főleg nem egy idegen.

Egy kis "megnyugtatásra" volt szükségem, hogy más is járt hasonló cipőben mégis sikerült megoldani. Szóval nekem is fog!

A hordozás egy jó tipp, fontolóra veszem! Köszönöm!

2018. dec. 19. 19:34
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
Ahol a gyerek mellett nyűg lesz a kutya, ott szerencsétlen állat vagy csak gyerekpótló szerepet töltött be addig, vagy nem is alakult ki soha igazi kötődés.
2018. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szerencsetlen kutyanak eddig is es ezutan is jo elete volt/lesz...

Csak kicsit ketsegbe estem..es arra voltam kivancsi masnal is volt e hasonlo helyzet.valoszinuleg Nalad.. Utolso valaszolo nem volt, de itelkezni konnyu.

Valoszinuleg kicsit hatterbe szorul a baba mellett... De azert nem kell sajnalni/felteni.. Fontos annyira, hogy azon igyekezzunk minel kevesbe erezze.

2019. jan. 1. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!