Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem eszi meg a féreghaj...

Kutyám nem eszi meg a féreghajtót?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megette 3 havonta. Mindig összetörtem neki és valami finom falattal kevertem. Tegnap este is így tettem. Nyers tojásba raktam a negyedét megette majd otthagyta. Utána a nyerstojásos féreghajtót ráöntöttem a tápjára. Persze otthagyta. Elvettem tőle, mert csak beleevett. Este lefekvés előtt odaadtam megint 2 falat és otthagyta. Elvettem.. ma reggel is azt kapta, de 2 falat és annyi. Nagyon éhes, mert kér mindenből, amit más eszik. Ma este is azt adom neki, de mi van ha nem eszi meg? Amúgy nagyon jó étvágya van csak most sztrájkol ellenem.
2018. dec. 21. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Mi úgy adjuk be, hogy a szájába tesszük a gyógyszert, majd fecskendővel (természetesen tű nélkül) egy adag vizet fecskendezünk a szájába. A vízzel együtt lecsúszik a gyógyszer is.

Vagy tegyél le magad elé vagy 10 karika virslit. egybe tedd bele a gyógyszert. Szépen elkezded neki adagolni a virsliket. Kb. az ötödik falatnál add oda a "töltött virslit". Azt is szépen lenyeli és jutalmul megkaphatja a többit. Ezt a két módszert alkalmazzuk, mikor melyiket.

2018. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy nagy főtt tojás közepébe belerakod és mire megérzi az ízét, arra már rég lenyelte.
2018. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Májkrém-falatkába szoktuk elrejteni. Azt rágás nélkül egyből lenyeli.
2018. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11. válaszoló virslis módszer +1 "szavazat". Nálunk is tökéletesen működik.
2018. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!