Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az ilyen baromag...

Mit gondoltok az ilyen baromagyuról?

Figyelt kérdés
Volt egy keverék kis kutyánk, de ennyi szeretetet még állatban nem véltem felfedezni, igaz a család is nagyon szerette. Nem kötöttük meg, de azért néha kiszökött az udvarról, a szomszéd ezt megelégelte és ugy gondolta, hogy játszásiból elriassza, bár évekig járt náluk, most valamiért megorrolt rá. A "játszás" nagyon komolyra sikerült mert a házikészitésü petárdáját dobta a kutya felé, a hátsó combjáról egy tenyérnyi helyen leégette a szőrt a bőrét én kezelgettem két hétig mig rendbe jött. A mult héten vasárnap feljött ez az állat nálunk az udvarra és a kutya megugatta, én meg mondtam neki, hogy ha a kutya helyébe lennék fel sem engednélek az udvarra, szégyelhetnéd magad, annyi eszed nincs mint egy gyereknek. Mit gondoltok mit csinált, hétfőn elpusztitotta az állatot. Már nagyon bánom, hogy nem vittem a kutyát állatorvoshoz amikor beteg volt és látletetet vetettem volna vele, meg jól feljelentettem volna, bár nem szokásom a jelentgetés, az az ő életstilusuk.
2010. jún. 28. 08:52
 1/8 Beatrix17 ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de ha az én kutyámmal csinálta volna ezt valaki,elvittem volna dokihoz,aztán átmentem volna a szomszédhoz,és olyat basz..m volna a fejébe,hogy egy életre elmegy a kedve az ilyesmitől!!

Mivel kiszökött a kertetekből,és bement az övébe,nem sokat tudsz tenni hivatalosan...

2010. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Géppityut, térdmagasságban.
2010. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az ilyet felkene jelentkeni.. :( Hogy tehet ilyet egy erzo lelekkel??
2010. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Az első válaszolóval egyetértek! Ha valaki a családunk szeretett kutyáját bántaná... Nem ajánlom, hogy verd meg, de az autójára ráírhatnál valami frappánsat, természetesen kulcsal..
2010. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
én feljelenteném a helyedbe az jkimeríti az állatkínzást ha nála volt ha nem . a kulcsos jó ötlet
2010. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
A baromagyú hosszú Ú-val írandó. Ezt gondolom az ilyen baromagyúakról.
2010. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem menti fel a szomszédot semmi a tette miatt, de ha Ti is felelősen tartottátok volna a kutyát ez talán elkerülhető lett volna. Egy felelős gazdának a kutyája nem szökik, mert szökésbiztos a kerítés, megvan nevelve a kutya stb. És nem csak azért kellett volna orvoshoz vinned a kutyát, hogy feljelenthesd a szomszédot, hanem azért mert a kutya megsérült. Szerintem Te nagyban közre játszottál abban, hogy a kutyáddal ez történt.
2010. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor leirtam azt, hogy baromagyú a helyesirásra nem is gondoltam, de pl. hosszu i betüm nincs is, köszönöm a figyelmeztetést. A másik dolog: persze, hogy én is felelősnek érzem magamat, de nem lakom egy helyen a kutyával, ebben az időszakban meg is szoktuk kötni, hogy a szomszédos kertek konyhakertjébe ne mászkáljon és ne csináljon kárt, de akkor pont nem lett megkötve, drótkerités van, egyik helyen bedrótoztuk a másik helyen kibontotta. Mindenesetre a mi kertünkbe is járkál mások kutyája, de eszünkbe nem jutna bántani.
2010. jún. 29. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!