Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatóság tud közbenjárni...

Blade Bone kérdése:

Milyen hatóság tud közbenjárni az ügyben?

Figyelt kérdés
Ma reggel az egyik falubéli vadászkutyája megtámadta és többször meg is harapta a kutyámat, majdnem engem is mikor el akartam zavarni, mikor szóltam a gazdájának és eljött érte, még előtte is nekiugrott a kutyám nyakának, egyáltalán nem tudta megfékezni, nekem kellett közbe lépni ismét. Felhívtam az állatorvost, hogy megnézze mi baja lett szegénykémnek, de majd csak délután tud jönni. Közben beszéltem az agresszív kutya gazdáival ismét, és megmondtam nekik mi a helyzet, és hogy fizessék ki az esetleges költségeket, de ők már rögtön azzal jöttek, hogy nincs pénzzük meg ilyenek, meg hogy mit fenyegetőzök én? Pedig azért amit a neveletlen kutyájuk tesz felelősséggel tartoznak, és nem az első eset volt ez már, mert engem is és másokat is kergetett már meg az a kutya, és nem tettek semmit az elszabadulása ellen. Szóval ha kell fel is jelentem őket nem érdekel.
2018. dec. 23. 11:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Erre nagyon hasonlít az a kutya, csak rozsda barna színű, és azóta sem zárták el azt az állatot, most fél három környékén megint itt ugatott a házam előtt, délelőtt megyek a rendőrségre.


A drágalátos állatorvossal meg nem tudtam mit kezdeni, idejött, adott gyógyszert a kutyámnak és ezen kívűl csak egy lepecsételt papír darabot adott amire ráírta a gyógyszer árát, hiába mondtam neki mi a helyzet, a rendőrségnek meg ez nem elég azt mondták, de holnap be fogok menni nem érdekel, valami nyoma legalább legyen ennek az incidensnek, a gyógyszert se fizették ki, nem hajlandóak együttműködni, a kutyájukkal sem kezdenek semmit, ez így nem fog tovább menni az biztos.

2018. dec. 24. 02:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Engem egyébként szerencsére nem harapott meg az az állat, és a kutyám is jól van, de nem tudom mi lesz még itt, már aludni sem bírok. Nagyon elegem van ezekből az emberekből!
2018. dec. 24. 02:44
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit tehetsz még egyébként hogy kihívod a kutyára a sintért hogy vigye el azonnal. Most engem is annyira felidegesített az ügy, pedig nem velem történik, hogy hihetetlen. Remélem mielőbb történik valamilyen lépés.
2018. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le a kutyát, ha támad!
2018. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek, bár igaz volt még egy-két konfliktus a kutya miatt, de mostanra már úgy néz ki megoldódott a helyzet, mert napok óta nem láttuk és nem is hallottuk az állatot hála az égnek... De tényleg nagyon bosszantó volt. :/
2018. dec. 29. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!