Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit éreznek azok akik beszólog...

Mit éreznek azok akik beszólogatnak azoknak akik lakásban tartanak kutyát?

Figyelt kérdés

Elég durván szokták ezt tenni ráadásul...


Pedig láthatóan nem értenek hozzá.


Eleve egy tenyésztő nem igazán ad el kutyát olyan helyre, ahol nem látnák el normálisan, nem elégítenék ki az igényeit megfelelően.


Az ilyen emberek mégis jobban tudják mint a tenyésztők, "a kutyának kell a 1000 m2-es kert, hogy legyen hol rohangálni", stb.


2018. dec. 23. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekik valoszinuleg sosem volt kutyajuk vagy nem benti. Hulyeseg hogy kell nekik a nagy hely rohangalni mert a hazban levo kutyakat setaltatni szoktak a gazdik pont emiatt, igy megvan a napi kis futkosasa es setai.
2018. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Én meglepődve tapasztalom,hogy sok kertes házban élő kutyát a kertbe sem engednek ki,mert védik óvják mindentől.



Én meg panelban lakok napi 3 séta van ebből egy hosszabb rohangálós,tanulós séta a többi 15-20 perc.


Hétvégente meg több órát is kint vagyok vele a parkba, sokfelé elviszem egyébként.


Jobb sora van,kutyaként élhet nem úgy mint akit a kertbe sem engednek ki :O Vagy aki kertben éli le életét nulla ingerrel.


Kutyát tartani nem kötelező mindegy,hogy panelban vagy kertesben lakik valaki ha megtudja adni a kutyájának ami kell, mozgás,foglalkozás,séta stb

2018. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
12%

Mert a panel valóban nem kutyatartásra való.

Vicc, amit itt is írnak, hogy naponta 3* kiviszi 10 percre :D

2018. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3. szerinted akkor miért adja el a kutyáit ilyen embereknek is egy tenyésztő?


Csak a pénzre megy, mi?

Hát elárulom, hogy sokszor nég úgy is veszteségesek, ha minden kutyát eladnak, szóval pénz éhes ember nem megy tenyésztőnek...


Illetve sok kinti-benti kutya miért van bent a házban szívesebben, többet?

2018. dec. 23. 12:54
 5/19 anonim válasza:
9%

A tenyésztő leszarja, ebből van pénze.

Pont, hogy arra panaszkodnak, hogy nagy a beltenyészet.

Másrészt nem kell szakértőnek lenni, hogy ráláss:

Egy kutyának nem a nyolcadikon a helye, 34 négyzetméteren.

Röhej :D

2018. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
A legtöbb kutyafajta teljesen jól megvan a lakásban. A kertben tartott kutyák sem mozognak többet, sőt, mint a rendesen mozgatott lakásban lakók. Látott már valaki kerti kutyát egyéni edzéstervvel? Remekül elheverésznek egész nap. Amelyik a kerítés mellett rohangál egész álló nap, annak komoly problémái vannak.
2018. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Mert magyar szokás mindenbe belepofázni, csak a saját életükkel nem akarnak foglalkozni. Nekem két kutyám van panelban, a két szomszéd is csak azért tudja, hogy vannak, mert látta őket mikor leviszem.


Nem tetszik a panelban állattartás? Hát, nekem meg igen, szóval rajzolj le és tépj össze. Én normálisan tartom, a többihez meg köze nincs senkinek.


Mindenki a saját kis nyomorult életével foglalkozzon. Én sem teszek megjegyzést más autójára, kanapéjára, kertjére, biciklijére, magánéletére. Foglalkozzon minden ember azzal, hogy hogyan tudna előrebb kerülni a saját kis életkéjében, nem pedig azzal, hogy valaki lakásban kutyát, kutyákat tart.

2018. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig él az emberek fejében ez a sztereotípia. Rengeteg lakásban tartott kutya sokkal jobban le van mozgatva, mint a kert kutyák. Azt nem fogják fel az emberek, hogy attól mert van egy 1000 négyzetméteres telek attól még nem fog a kutya egész nap rohangálni meg nem fárasztja le magát sem testileg sem szellemileg. Nekem egy vizslám van lakásban, napi 2X1 órát aktív mozgással töltünk a napi 2 eü sétán kívül. Teljesen kiegyensúlyozott 100%-ig engedelmes. Látom sajnos, hogy vidéken hogy élnek a kerti kutyák, hát na elég szívszorító némelyik sorsa.
2018. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan azt mint azok akik a kint tartott kutyák miatt szólogatnakbe. Egy csivava a lakásba való egy kuakázusi az udvarra. Ha ez másképp van akkor igyekezni kell a kutya igényét kielégíteni az adott életvitelben. Beszólogatni akkor kell ha a kutya károsul, szenved.
2018. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
18%

Látom szépen összegyűltek a panelban állatot tartók és bólogatnak egymásnak, hogy milyen jó is bezárni az állatot, az a kutya, amelyik futkorászik az meg szimplán hülye :D

Ehhez pofa kell :D

2018. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!