Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Ezzel elronthat...

Mit csináljak? Ezzel elronthatom ezt a trükköt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kutyusunk, 5 hónapos, kislány.

Az 'ülj'-t már megtanulta, most tanítjuk neki, hogy hozza vissza a labdát. Ugye ez neki is nagy szenzáció, és egész nap labdázni akar, a házban is. Persze 1, és fél órákra leviszem futásra, stb. (Most is itt áll, azt várja, hogy eldobjam :'D)

De készülődunk a karácsonyra, vagy csak együtt lennénk, ilyenkor ha nem fogadom el a labdát, és nem dobom el, idővel abbahagyja a visszahozását? :/

Engem nem igazán izgatna,hisz úgy is imádok vele játszani, de ez a szüleimnek nagyon bejön..

12/



2018. dec. 24. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem hagyja abba.


Neked a rangsorban előrébb kéne lenned, mint ő, ezért száz százalékban csakis te döntöd el, hogy mikor labdáztok.

2018. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Rakd el a labdát, ha nem akarsz játszani vele. Ne legyen előtte, csak te add oda neki és ne maradjon nála.
2018. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi. :D

Bocsi, első kutyus. Most pl elraktam, megnyugodott, stb. Szóval woah! Látszik, hogy eléggé kezdő vagyok.

2018. dec. 24. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ilyenkor még egyszerű korrigálni, csak soha ne fordulj el a tanácsoktól és sok sikert! :D
2018. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Senki nem születik profiként, nem szégyen kérdezni. Inkább kérdezz minden apróságot meg, mint elronts valamit aztán később igyátok meg a levét.

A kutyázás pedig az a tipikus dolog, hogy "jó pap is holtig tanul" .

2018. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!